Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 éves fiú vagyok. Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok. Hogy vegyem rá a szülőket hogy engedjenek el egy lányhoz 200Km-re? A csaj megér nekem ennyit!

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ h mennyi időre mész el. ha csak egy napra (egyenlőre), mármint h egy napon belül, akk elég annyi h azt mondod h elmész a városba és este jösz és akk így megvan oldva. de a több napos túrát már nem lehet így ellógni
2016. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ha már kifizetted a riibancot az a minimum hogy elmész hozzá
2016. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

És arra gondoltál, hogy félúton találkoztok? Lehet egyszerűbb lenne. Ha meg nem mentek egyből szobára, meg a kapcsolat is jobb lehet.


A 2. válaszolónak: kapjon el a hígfosás!

2016. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

konkrétan mik a terveid? Mert ha tényleg csak azért akarsz lemenni, ahogy az előző válaszadók válaszaiból kivettem ... hogy szex legyen, akkor gondolom ahhoz nem kell 200 km-t utaznod.

Ráadásul nem értem, miért kéne titkolni? Ha barátnő és érzelmileg is érintve vagy, akkor el kell mondani a szülőknek. Miért ne engednének el? Gondolom nem hetekre mennél. Egy hétvége miért ne férne bele? Kicsit többet kéne tudni egy normális válaszhoz

2016. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne már ! 16 évesen már Bulgáriába mentünk a haverokkal 2 hétre . Nem tudom mennyire vagy megbízható , vagy örült , de tételezzük fel , hogy normális vagy , Ez esetben azt tanácsolnám , beszéld rá anyut és aput , hogy menjetek el egy hétvégére nyaralni valahová a környékre .

Ha meg mégis csak rászánod ,magad , hogy egyedül mész , akkor magyarázd el az ősöknek , hogy már rég feltalálták a mobiltelefont . Azzal óránként bejelentkezhetsz .

2016. márc. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Még az előző vagyok . Szóval na jó , az előzőt csak első felindulásból írtam . Szóval a mobilos meggyőzés talán eredményt hozhat , de talán a legideálisabb tényleg az lenne , ha elmennétek arra egy hétvégére és akkor az egész hétvégét a csajjal tölthetnéd.

Mi a gyereket már 6 évesen rábíztuk a volán soförre , hogy 100 km-el odébb rakja ki , a nagyija várta a buszmegállóban . Szóval szülője válogatja , kell egy kis önállóság azért .

2016. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!