Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor hogyan? Lehet tobb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogyan? Lehet tobb?

Figyelt kérdés

Egyszer mar feltettem ezt a kerdest(alabb linkelem) de csak egy valaszt kaptam,és kivancsi vagyok meg tobb valaszra plusz a kerdes kiemeles sem segitett....

Kerlek segitsetek!

Itt a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..



2016. ápr. 14. 18:50
 1/2 anonim válasza:
Adj neki kisebb jeleket. ne legyél nyomulós, ha neki nem igazán jön be akkor fejezd be. attól még mert másnak nem mondta nem lehetetlen hogy tetszel neki. lehetséges, hogy szeretne mondani valamit vagy kihasználni az együtt töltött délutánt. remélem mondtam valami értelmeset is :)
2016. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondtal ertelmeset :D es koszi szepen a valaszt, remelem h igazad lesz...
2016. ápr. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!