Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg csak 13 vagyok. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csak 13 vagyok. Mit akarhat tolem? (Tobb lent)

Figyelt kérdés

13 eves vagyok es van egy fiu akivel mostanaban beszelgetunk. Ő 17 eves. Nagyon aranyos velem es igazabol eloben is szoktunk beszelgetni. Ma azt irta hogy egyatalan nem vagyok fiatal. Ezzel celozni akart valamire? Szokta mondani hogy aranyos vagyok meg hogy szereti ha tud nevetni rajtam es szokott segiteni is sok mindenben. Igazabol nem ertem hogy mit szeretne tolem hiszen 13 vagyok. Persze jol esik hogy ilyeneket mond/ir. Minden jo is lenne csak van egy kicsi bokkeno ő a tesom exe. Es ezert nem tudom mit szabad es mit nem. De amugy egy nagyon aranyos fiu. Szerintetek mit akarhat?

Elore is koszonom a valaszokat!:)



2016. ápr. 1. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kéne egy külön kategória a 13 éves lányoknak...
2016. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A tesód ehhez mit szól?
2016. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy még mindig szereti a tesód és általád akar közel kerülni hozzá?
2016. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
általad*
2016. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy ő pedig pedó, minden kérdésedre megadtam a választ
2016. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A tesom eppen valamelyik nap latta hogy uzent nekem. Elmomdtam hogy beszelgetunk. Nem haragudott egyatalan csak meglepodott.

Nem hiszem mert a tesomnak eppen van egy kapcsolata. Meg mar neki is volt. Ez a kapcsolat csak eppen hogy masfel honapig tartott.

Egyatalan nem pedo. Ilyen valaszokat nem kertem. Nem tudom hogy te mennyi idos vagy de nehogy veletlenul egyszer majd megtetszen egy nalad 3-4 evvel fiatalabb lanyt.. mert akkor pedo leszel rogton.

Az ertelmes valaszokat koszonom:)

2016. ápr. 1. 23:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Hallod 13 évesen itt ne pofázzál nekem mi a pedofília :D naiv vagy és nem látod :D
2016. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 Pedofília a serdülőkor előtt álló gyerekek iránt érzett vonzalom. Köznyelven. (ez általában (!) 11-12 alatt van)


Az, hogy egy lány, aki talán (?) épp bejön neki 13 éves nem teszi pedofillá.


Jogilag kettejük között semmi nem tiltott, tehát igazából tök felesleges erről vitatkozni.


Jó tanács: Ha valakivel vitatkozol, ne érvelj a korával, illetve ilyen tulajdonságaival, hiteltelenné tesz.


Kérdező: Nem igazán tudunk neked 100%-ig biztos választ adni. Beszélgess vele, csak az vezethet eredményre. Sok sikert, bármit is akartok! :)

2016. ápr. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#z7 szanalmas vagy. Egyatalan ki kerte hogy ide gyere es leegesd magad?

#8 nagyon szepen koszonom a valaszt:)

2016. ápr. 2. 08:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok hülye mondogat hülyeségeket... pedo = GYEREKET akarja dugni. Tetszikérteni? 5 és 10 év között kb. Mellesleg az illető nem is nagykorú még. Arról meg nem is beszélve, hogy csak a hülyék zárnak ki embereket koruk miatt.
2016. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!