Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki eszméletlenül tetszik,viszont fogalmam sincs,hogy konkrétan mit érzek iránta.Mármint azt tudom,hogy nagyon tetszik,de honnan tudjam,hogy ez mikortól szerelem?Volt már olyan,hogy azt hittem szerelmes vagyok,és komolyabban is tetszett az az adott fiú,mégis utólag nem tudom megmondani,hogy most akkor az tényleg szerelem volt vagy pedig csak azt hittem?Honnan tudjam ezt?Azt mondják érezni,és én anno éreztem is már,de így utólag belegondolva lehet,hogy nem is volt az szerelem..nem tudom.És azt sem,hogy most mit érzek..igen,azt el tudom mondani,hogy nagyon tetszik a fiú,és nagyon szeretem.Nagyon jóba vagyunk,így nem érzek minden másodpercben bizsergést,mikor beszélünk,mert megszoktam már,hogy mindig beszélünk,de ha hozzám szól valami fontosabb dologgal kapcsolatban,közel hajol hozzám,megérint,akkor azért érzem "azt" az érzést.Nem hinném,hogy ez már szerelem,de ki tudja....szerintetek?(Nyilván nem tudjátok helyettem,csak arra vagyok kíváncsi,hogyha már azt mondom,hogy igen,szeretem,akkor az már lehet,hogy szerelem?Tudom,a szeretem nem egyenlő a szerelemmel.)

Köszi előre is a válaszokat! ;)



2016. ápr. 14. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szerelem...lehet hogy csak jó érzést vált ki belőled a közeledése....de ezt neked kell tudni (;
2016. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet még csak valami kezdeti fellángolás, vagy csak egy erős vonzalom.


Szerelem az csak idővel alakul ki... mikor a fellángolás elmélyül.


Hogy ez mit jelent, arra neked kell rájönnöd leginkább, hiszen benned van az érzés.

Minden érzésedhez társul egy szükséglet. Ha ezeket így összekapcsolod, akkor könnyebben megértheted mi megy végbe benned.

tippelek kb pl most amikor a fiúval vagy, aki tetszik neked, akkor vonzalmat érzel, fellángolást, mert szükséged van egy társra az életben, párkapcsolatra. Ez teljesen normális emberi dolog :)

2016. ápr. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az az érdekes,hogy nekem nem azért tetszik,meg nem azért érzem ezeket,mert szükségem lenne egy kapcsolatra,mert nincs.Viszont vele más a helyzet..nem tudom megmondani miért tetszik,egyszerűen csak tetszik és kész,mindent szeretek benne.Én nem akarnék csak úgy egy kapcsolatot...viszont egyedül Ő az,aki ezalól kivétel..mert Ő az egyedüli,akivel akarnék.
2016. ápr. 17. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:

rendben :)

Akkor ezek szerint fordítva történt... nem volt rá szükséged, de aztán benned végül eldöntődött, hogy igen :)

2016. ápr. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

A szerelembe esés folyamata, egy kis időt vesz igénybe. Először vággyal kezdődik, majd barátsággá, és végül kapcsolattá fejlődik. - Gondolom ezt te is tudtad. :) Most jön az izgalmasabb rész:


1. Mindig a fejedben jár

A szerelem nagyon zavaró lehet, ha észreveszed, hogy állandóan rá gondolsz, és ráébredsz, hogy szerelmes vagy.


2. Boldoggá tesz téged

Nem csak boldoggá, kicsit euforikussá is válsz. Amikor vele vagy, folyton mosolyogsz, és valószínűleg ő ugyanígy érez.


3. Olyan, mint a mentsvárad

Igazán jól érzed magad, ha melletted van, arra késztet, hogy nyugodt és boldog legyél. Elégedettnek érzed magad és soha nem akarsz elmozdulni mellőle.


4. Azt hiszed, nincs nála tökéletesebb

Amikor egy pasiba szerelmes vagy, minden apró, jelentéktelen megmozdulása számodra különleges és nagyszerű. A rettenetes ízlése neked csodálatos, a borzalmas hangja pedig olyan, mint Frank Sinatra-é.


5. Boldoggá akarod tenni (és ő is téged...)

Abból tudhatod, hogy szerelmes vagy, ha semmi sem okoz nagyobb örömöt, mint őt boldoggá tenni. Szívesen főzöd meg a kedvenc ételét, megmasszírozod, meglepetés ajándékot vásárolsz neki, anélkül, hogy cserébe bármit is elvárnál.


6. Megváltoztat téged

Ha szeretsz valakit, gondolj vissza azokra az időkre, amikor még nem voltatok együtt, és vedd észre, hogy ez a kapcsolat mennyire átformált téged. Rájössz, hogy mennyivel boldogabb vagy vele és nem érted, eddig, hogy bírtad ki nélküle.


7. Nincsenek kétségeid

Most már eszedbe sem jut az exed, és nincsenek kétségeid afelől sem, hogy nincs még egy ilyen tökéletes pasi a földön.


8. Mindent meg akarsz vele osztani

A kajádat, az álmaidat, az ágyadat, a sztorijaidat. Egy igazi szerelemben, ami a tiéd, az övé is, és, ami az övé, az a tiéd is.


9. Hiányzik, ha nincs veled

Amikor a búcsúcsókot adjátok egymásnak, már azt tervezed, hogy mikor láthatod legközelebb. Egész idő alatt hiányzik, amíg távol van tőled.


Ezek után remélem már magadtól is eldöntöd! ;)

2016. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!