Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam, hogy többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy többet szeretne-e, mint barátságot? És ha így van, hogyan tudnám előrelendíteni az ügyet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, egyidősek vagyunk, és mostanában elkezdett tetszeni. Eddig csak barátként tekintettem rá. Próbáltam szemezni vele, és tartja is a szemkontaktust mindig, meg több jel is arra mutat, hogy esetleg kölcsönös amit érzek. Viszont pár napja beszéltük, hogy elmegyünk egy helyre, és elhozta a legjobb barátnőjét is (sok lánybarátja van). Érzelmileg megnyílik felém, viszont mikor a barátairól beszélt engem egyáltalán nem említett. Jóban vagyok a legjobb barátnőjével. Mit jelenthet ez?

2016. ápr. 15. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Lehet azért nem említ a barátja ként, mert vagy többet jelentesz neki, mint barátság, vagy annyira félős, hogy még ezt se meri elmondani (vannak ilyen fiúk) Szóval próbálj mégjobban közeledni felé, szerintem lesz köztetek valami :)
2016. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért hozta el a legjobb barátnőjét? Mármint fennált volna a randi lehetősége, de így egyáltalán nem olyan volt a hangulat. :/
2016. ápr. 15. 18:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és 19/l, szóval nem a tinédzserkori hormonjaim rohantak ki, mint Zrínyi a várból. :) Vannak terveink együtt lógni, de mindegyik hármunkra vonatkozik.
2016. ápr. 17. 18:08
 4/6 Like23 ***** válasza:
Próbáld valahova elhívni és mondd hogy úgy akarsz elmenni vele hogy KETTESBEN legyetek(csupa nagybetűvel). Hogyha ez bejön akkor ahova elmentetek(mondjuk a Margitsziget mert ott jó piknikezni meg ilyenek...) akkor megkérdezed tőle hogy most akkor mivan köztetek mert te úgy érzed hogy lehetne köztetek több is...na vmi ilyesmire gondoltam. Sok sikert😉😁
2016. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Attól félek ez elrontaná a barátságot. Azt semmiképp se szeretném, mert igaz, hogy többet is érzek, de elsősorban nagyon jó barátok vagyunk, nem hiszem, hogy mással tudnék ennyire egy hullámhosszon lenni. (De nem vagyunk legjobb barátok, mert nem túl régen ismerjük egymást.)
2016. ápr. 17. 22:50
 6/6 Like23 ***** válasza:
Hát ebben nem tudok segíteni... Ha tényleg szereted akkor kerülj Közelebb hozzá ami azt jelenti hogy járnod kéne vele ... DE CSAK HA NAGYON SZERETED!!! amúgy a döntés a te kezedben van!
2016. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!