Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, vagy mi baja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy mi baja?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,fiú.Nemrég észrevettem,hogy egy csomószor bámul,van amikor elkapja a tekintetét,ha én is rá nézek,de van,amikor meg vagy 10mp-ig bámuljuk egymást,és én fordítom el a fejem.Néha csinál olyat,hogy odajön hozzám,és megkérdezi,pl hogy nem láttam-e az XY-t,holott biztos,hogy tudja,hogy nem.Szimpatikus is nekem,ezért ráírtam,és beszélgettünk,viccelődtünk,kérdeztem valamit,visszakérdezett.Egyszer azt írta,hogy szerinte szép vagyok,ne értsem félre.Megkérdeztem tőle azt is,hogy neki ki jön be,azt válaszolta senki.És ha én nem írok rá,akkor ő sem ír.Egyik barátnőm szerint(aki látja ezt,mármint,hogy odajött hozzam)tetszem neki,a másik szerint(akinek ezeket is elmeséltem) nem.

Szeretném a véleményeteket kérni,hogy akkor most bejövök neki,vagy sem?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm:))és bocsi,hogy ilyen nagyon hosszú lett...


2016. ápr. 17. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ad jeleket ezeken kívül?

Ha nem, adj neki Te, ha fogadja akkor egyértelmű, ha nem, nem.

Lehet csak félénk, de bejossz neki.

2016. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia Kérdező!


Amikor megkérdezte tőled milyen a testbeszéde? A hangja magasabb volt kicsit, mint általában? Dadogott vagy esetleg többször megismételte a kérdést vagy nyomatékosított?


A sorok mögé látva sok minden kiderülhet.


Azt meg lehet, hogy azért mondta ( hogy senki nem jön be neki ), mert nem meri elmondani neked, de a másik nyilvánvaló lehetőség is fennáll, hogy tényleg, valóban nem jön be neki senki. :)


Remélem segítettem! :)

2016. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok Nektek is!(egyébként):))

Amikor megkérdezte...hát,igazából annyit tudok elmondani róla,hogy mélyen a szemembe nézett,nem nézett sehova máshova,és mintha valami nagyon komolyat kérdezne.Arra én is gondoltam már,hogy csak nekem nem meri elmondani,ez esetben lehet azért,mert ő meg tudja,hogy most szakítottam:/lehet.Jeleket pedig nem tudom,hogy ennél egyértelműbbet hogyan,mit lehet küldeni,hogy ráírok:/

2016. ápr. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!