Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a csajnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja a csajnak? Tetszem neki vagy nem erdeklem?

Figyelt kérdés
Az egyik bulin fuztem ezt a csajt, de o egy kis ido utan felallt, es elment. Tobb, mint egy eve tortent ez, azota ram se nez, nem is foglalkozik velem(en tobbszor neztem ot, de semmi). Volt, hogy mellem kerult, de ram se nezett.
2013. jún. 23. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekeled. Nem lehet, hogy fűzés közben olyat mondtál neki, amivel nagyon megbántottad?
2013. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem érdekled.
2013. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát elég egyértelmű nem akar tőled semmit...bár szerintem nem tudom mit vársz ha csak egyszer porbálkoztál...talán elvárná ő is hogy azért kicsit fűzd az agyát..vagy mit vársz majd ő fog tégd leszólítani?:D
2013. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2x probalkoztam nala, de mindig csovalta a fejet a bokjaimra(pedig olyasmit mondtam neki, hogy nagyon egyedi csaj, meghogy tudja milyen ruhakombiaciokra buknak a pasik).

Es tenyleg nem tudom mi baja, mert abszolut nem vagyok csunya, sot, a csajok nagy resze alig varja, hogy bokolgassak nekik, meg oda vannak ertem. De o nem, pedig iszonyat jol nez ki a csaj

2013. jún. 23. 11:46
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
hát én is leléptem volna ha valaki azt mondja hogy tudom milyen ruhakombiaciókra buknak a pasik... ez mi? most őszintén?!
2013. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat azt akarta jelenteni, hogy szexisen oltozkodik
2013. jún. 23. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen sírok:D
dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!