Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm aztmondja már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm aztmondja már nemtudja mit akar. Azt mondta inkább csak szeret mint szerelmes belém. Az utóbbiidöben ritkán találkoztunk (konkrétan 3hét alatt 1szer) találkoztunk mert megbetegedtem eléggé neki megdolgai voltak ésez alatt jött elő neki. j?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 21:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha megint sűrűn találkozunk akkor helyre jöhet a kapcsolatunk?
2016. ápr. 17. 21:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az már rég rossz, ha csak addig működik egy kapcsolat, ameddig majd' minden nap találkoztok.
2016. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát figyelj, bármi lehetséges ha mindkét fél akarja. Nem ismerjük a kettőtök múltját, így nehéz de nekem például a párkapcsolatom néhány hónapja átváltott távkapcsolatba mert a barátom külföldön dolgozik és így van hogy hetente vagy kéthetente látjuk egymást egyszer mikor régen kb. minden nap és így is szerelmesek vagyunk sőt még erősebbek is lettünk.

Minden esetre én nagyon szurkolok nektek és beszeljétek át!

2016. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nyilván ez egy válság a kapcsolatotokban.

Meg kell beszélni. érzéseket, mire van szükségetek, és megoldást találni. Szenvedélyre lehet szüksége. de lehet csak meg fog jönni neki :)))

2016. ápr. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy megismerkedett valakivel, amíg Te betegeskedtél?
2016. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!