Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 9 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Van egy 23 éves lánya. Kb.1 éve történt először, hogy többet érezek a kishölgy iránt. Először el sem akartam hinni. Most még sokkal többet érek. Szerelmes vagyok konkrétan. Én 41 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Az biztos, az anyukát el fogom hagyni, mert miért legyek Vele, ha másba vagyok szerelmes?! A lányába...

Ti mit tennétek??


2014. máj. 23. 23:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy hülye.


Hagyd el az oké. De a lányt meg hagyd békén. Már csak az anyára való tekintettel.

2014. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, és a lányt se keresd, felejtsd el. Tudom, neked ez pokolian fájni fog, de egyrészt nem valószínű, hogy a lány kezdene az anyukája párjával/exével, másrészt nagyon szétrombolnád a családot, már abból is baj lehet,ha kiderül. Hagyd őket ott !
2014. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves a lány?
2014. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
OMFGGGGGG
2014. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
41 éves vagy biologilag lelkileg meg 14
2014. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

5:


Miért?


Egy férfi mindegy hogy hány éves:

15,25,35,45,55,65 éves. Mindegy. Akkor is a kb. 18-30 éves nők tetszenek neki a legjobban, hiszen ők a legvonzóbb külsejűek.

2014. máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az anyját, vedd el a lányát.
2014. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A kishölgynek biztosan nem egy olyan idős fószer kell, aki akár az apja lehetne! Ráadásul, elég bunkóság lenne az anyja volt pasijával összeállni! Szóval, nem sok esélyed van nála. A párodat hagyd ott, és tényleg jobb, ha megtartod magadnak, amit érzel! Csak feszültség alakulna ki a családban, miattad!
2014. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

6/7-re.Igen,tényleg mindegy hogy hány éves egy férfi,és lehet hogy tényleg a 20-30 évesek jönnek be leginkább nekik.

De a 20-30 éves lányoknak nem valószínű hogy az 50-60 év körüli férfiak jönnek be,kivéve hacsak nincs apakomplexusuk.Vagy a tipikus pénzért fiatal nőt esete.A kérdező pedig elég gyenge erkölcsi normákkal rendelkezik,ha ezt komolyan gondolja.

2014. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Békén fogom hagyni a lányát. Megpróbálok más kapcsolatot. Meglátom, másfél, 2 év múlva mi lesz..

Úgy érzem, én sem vagyok közömbös a lánynak. De eszemben sincs most bármit is tenni. Tisztelem az anyukáját annyira, hogy ne bántsam meg.

Arra gondoltam, ha akkor is annyi idő után is meglesz még az érzésem, akkor majd talán kiderít valóban tud-e pasiként nézni rám a lánya.

2014. máj. 24. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!