Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha az összes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az összes fiú barátom belém szeret?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szivesen barátkozom fiúkkal. Ezzel csak az a baj, hogy egy idő után, mindegyikük bevalja, hogy többet érez. Nem tudom már mit csináljak, mert most szombaton vesztettem el így az utolsó barátomat, akiről tényleg nem gondoltam volna, hogy többet akar. Egyébként az átlagosnál kicsit szebb vagyok, barna hosszú haj, barna szem, jó alak. Kérlek, ha valaki volt már hasonló helyzetben, az segítsen! Már teljesen kétségbe vagyok esve. 16/L
2016. ápr. 18. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Furán érinthet bárkit, de kicsit legyél olyan, amitől biztosra mehet a fiú, hogy nem jön be neked.
2016. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerős.Ha barátod van,akkor talán nem akarnak majd beléd szeretni,de ez nem vmi tuti tipp szerintem:)
2016. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor ne barátkozz srácokkal és problem solved
2016. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Nekem a lánybarátom ilyen, hogy minden fiúbarátja belé volt zúgva, szerette őt.

Engem is sokan összekevernek, hogy mi járunk, pedig nem, nem is mozdultam rá soha.

Véleményem szerint, ahogy ezt észreveszem, ez úgy alakulhat ki, hogy a lány úgy viselkedik (akár nem tudatosan, csak annyira felszabadult ), hogy azt táplálja a fiúba, hogy tetszik neki, illetve a fiú is jól érzi majd magát a környezetébe és belé szeret.

Szóval viselkedésen kell változtatni, hogy tisztán látszódjon a határ, hogy ez barátság, és nem egy kapcsolat előszele.

2016. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Viselkedéseddel lehet probléma, mert a szép lányokhoz félnek a fiúk közelíteni !
2016. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat! Pedig a viselkedésemmel nincs probléma, k
2016. ápr. 18. 17:15
 7/9 A kérdező kommentje:
*kettő kapcsolatom volt eddig, éy egyik sem barátságból alakult át. Kihívónak se mondanám a viselkedésem, és túlságosan kedves se vagyok. Azért remélem megoldódik egyszer.
2016. ápr. 18. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:

velemis ezvan ha 1 lányal csak barátságot akarok az egyböl belém szeret, de akitöl töbet az meg megmarad barátnak :'D

de ha jol elvagytok akor elöbutob ugyis lesz belöle valami ha nincs senkinek senkije nem :p?

2016. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni.
2016. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!