Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Másképp tekintenétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Másképp tekintenétek a pasira ez után? (főleg 18 év körüli lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés

18F

Ez az én sztorim. Ez mind megtörtént velem sajna. Mikor erre a korszakomra gondolok vissza akkor szinte mindig a sírás kerülget ezért is hanyagolom a témát mindenki előtt. De neki muszáj volt egyszer elmondanom hogy tudjon róla mi történt.

Próbáltam így leirni hogy bele tudjátok képzelni magatokat a szituációba.


Tetszik neked a srác és ismerkedtek de még nagyon az elején vagytok.

Kíváncsi vagy volt e már barátnője stb de mondja hogy ezt hanyagold de te ezután méginkább kíváncsi vagy mi a baj és erősködsz hogy mondja el. Ő végül elmondja milyen csalódás érte a múltban. Az exe akit nagyon szeretett,már a legelején megcsalta,később elhanyagolta,hazudozott neki és hülyítette hónapokon keresztül. És végül elpityeredik miközben ezt elmeséli részletesebben.

Ez után másképp tekintenétek rá? Egy balekként mert elpityeredett? Vagy mi?



2016. ápr. 18. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Igen
2016. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
69%
én 19 éves srác vagyok de szerintem igazából ez inkább bátor dolog mint szégyellni való,feléve hogy nem nagyo bőgés volt hanem csak kis könny cseppek.
2016. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

A sírás olyan mint a légzés... Nem lehet hogy ne tedd meg... Szüksége van az embernek rá.

Én egyáltalán nem néznék másképp a fiúra... Legalábbis... De. De tudnám hogy van érzékeny oldala is... És ennek örülnék...


Nem szégyen koadni magadból a bánatot...

2016. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Elmond egy szomorú történetet, szomorú tőle, akár sír is... ez egy normális dolog, mi ebben a különös? Az lenne a gáz ha röhögve, vagy érzelemmentes arccal mesélne ilyesmiről.
2016. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak pár könnycsepp, meg akadozó beszéd egy kis ideig.
2016. ápr. 18. 22:06
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ez azt jelentené,hogy még nem semlegesek az érzelmei a lány iránt, én ezért hanyagolnám. Ne érts félre, velem is történt hasonló,de miután lezártam a témát, hidegen hagy, esetleg dühít,hogy hülyére vett, de nem sírásig, és ezt lányként mondom.
2016. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%
Istenkém. komoly ez a kérdés? Azt is megkérdezed majd, hogy gáz e vizet inni egy csaj előtt?
2016. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Nekem még imponáló is lenne. Azt mutatja, hogy komoly érzelmeid vannak, plusz megbízol bennem. Abszolút nem tekintenélek emiatt baleknak, egy férfi ugyanúgy el-elsírhatja magát, nemcsak egy nő. Legalábbis szerintem. Próbálnék segíteni, megértő, vigasztaló lenni. Nem hanyagolnálak akkor sem, ha úgy érzékelném emiatt, hogy még érzel iránta valamit - legalábbis ha egyébként is érzem a szimpátiát, vonzalmat, esetleg már többet - , hanem inkább azon lennék, hogy minél hamarabb elfeledtessem a sebeket. :)

20/L

2016. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
bátor az a srác aki sir meg érzelmes minden elismerés az övé tényleg én is srác vagyok szoktam sirni de nem gondolod hogy ez már áthat a puhap**csű kategoriába? mert ha a baratnődnek baja van vagy meijedsz hogy elveszited sirsz oke de a multon? a multon amin nem tudsz valtoztatni? raadasul egy olyan elott aki tetszik neked? nem gondolod hogy utana szoba sem akar allni veled? senkinek nem kell egy anyamasszony katonaja...
2016. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem menne a kapcsolat olyan emberrel, aki a múltban él és még mindig az exet keresi másokban. Egyértelműen nincs lezárva a történet, a kapcsolat is instabil lenne az illetővel. A sírás ténye önmagában lényegtelen.
2016. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!