Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jeleket adtok? A lent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annawella kérdése:

Milyen jeleket adtok? A lent emlitett fiunak bejovok? Főleg a 17 koruli fiúk valaszat varom!

Figyelt kérdés
Milyen jeleket adtok,ha tetszik nektek egy lany de csak egy kicsit ismeritek?van eby fiú aki mar evek ota tetszik.Elmondtam neki ezt ugy eve... ezutan osszefohlalva emmiatt volt egy kis konflikusunk mert tulsagosan nyomultam...igen, kicsi voltam es hulye .De mint most nyaron kiderult, tetszem neki es beshelgetett velem 5 percet es tok erdeklodo volt meg minden.Iden , nyilvan nem vagja hogy tetszik e nekem de ezeket csinalja;ha valahol vagyok , kiszur a tomegben es nez bissza ezek ra, tartom a komtaktus de nem tunik nekem kifejezetten szemezesnek meg stirol ha nem latom epp de a baratnoim mindig mondjak h a seggemet bamulja epp meg stb. Aztan minden reggel ha meblat elkezdi huzogatni a kabatjat kihuzzamagat es tordeli a kezet.Mit gondoltok??Bejovok neki?Vagy mit gondolhat ?

2016. jan. 8. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:
*ket eve mondtam el neki, osszefogalalva, beszelgettt,vissza nezek ra,kontaktust meglat, Bocsanat a sok hibaert :)
2016. jan. 8. 16:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, csak én nem mondtam el neki... Ennek ellenére megtudta, és mások által küldött el.. shit. Aztán megmondtam neki, hogy rosszul esett, hogy így adta a tudtomra. Persze még ő volt a megsebzett fél..

Kb fél év eltelt, elkezdett nagyon feltűnően bámulni, van hogy a barátai szólnak rá, ha előbb meglátnak, mint ő. Nemlétezőm se tudja, ezt most mire vélni.

Bocsi, tudom nem vittem sokkal előbbre az ügyedet, sőőt..

De osztozom az érzésben.

2016. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy megksztottad velem!Nekem talan konnyebb a helyzetem annyibol hogy tudom hogy tetszem neki!!De szerintem te is tetsztel neki!!!
2016. jan. 10. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!