Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan vallottatok/vallanát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vallottatok/vallanátok szerelmet egy lanynak? Vagy lanyok nektek hogy vallottak szerelmet korabban?

Figyelt kérdés
Volt ami kinos volt, vagy gáznak éreztétek?

2016. ápr. 19. 18:42
 1/5 anonim válasza:
Lány vagyok én is, nekem egyszer mondták már, plusz egy kapcsolatom készülőben, de még nem vallottuk be egymásnak. Figyelj, szerintem mondd el neki, hogy mit érzel. Egy betanult szöveg nem olyan hiteles, nem olyan őszinte!
2016. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem verset írtak egyszer...nagyon édes volt:) és nem éreztem gáznak:)
2016. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ...attól függ hogy ismered e az illetőt hogy egyáltalán beszélő viszonyban vagytok e egymással.


Hogyha NEM vagytok beszélő viszonyban sem és alig ismeritek egymást látásból akkor nem igazán javaslom hogy lerohand azzal hogy szerelmes vagy belé.Pl nekem most teszik valaki de nem ismerem.Na most ha idejönnek hozzám és azt mondaná szerelmes belém...hát köpni nyelni nem tudnék..jobban örülnék neki ha úgy jönne oda beszélgetni hogy ismerjük meg egymást jobban meg valami és utána már felőlem vallhat szerelmet de ne úgy kezdjen egy ismerkedést.


Ha ISMERED az illetőt akkor mondd neki hogy négyszemközt akarsz vele beszélni és mondd el hogy többet érzel iránta.Vagy ha nem mered a szemébe mondani akkor írd meg neki.Bár szerintem inkább a szemébe mondd és nyugi.. ő is ugyanúgy meg lesz szeppenve mint te neki is ugyanolyan kínos lesz még akkor is ha kölcsönös.

2016. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár alkalom.

A srác suli után elkapott és ennyit mondott. "Én szeretlek téged"

Előttem kb száz csajnak mondta ezt egy hónap leforgása alatt.

Én kiröhögtem és ott hagytam, tudtam, hogy csak szórakozni akar.

Volt, hogy neten vallottak szerelmet, ilyen kétszer is volt.

De egyiket sem ismertem személyesen, és netes kapcsolatot nem akartam, ezért elutasítottam mind a kettőt.

Olyan is volt, hogy a srác a sötét erdő szélére vitt 'randizni' a koszba, retekbe, sárba, dzsuvába, mocsárba stb.

És ott fogta meg a kezem és le akart smárni, akkor úgy ellöktem mint a huzat.

Az is előttem kb 1000 csajnál próbálkozott, én meg leszögeztem neki, hogy CSAK barátság van köztünk, semmi más, erre le akart smárolni.

Igen, gáznak és kínosnak éreztem.

2016. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3-4. Szex után szerelmet lehet vallani, addig teljesen hülyeség.
2022. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!