Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, fe nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, fe nem tudom hogyan mondjam el? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam nagyon tetszik,de nem tudom hogyan adhatnám tudtára ezt.Kicsit fèlek hogyha kitudódik mindenki ezen fog csámcsogni ès esetleg kinevetnek majd... Írtam már neki egy párszor de csak többnyire azèrt hogy a leckèt elküldjem neki,mert nem akarom elszúrni ha elutasítana.

Serintetek mit csinálhatnèk?



2016. ápr. 20. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a fiú többnyire a haverjaival focizik ès így nincs sok esèlyem kettesben lenni vele..
2016. ápr. 20. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, próbáld meg! Veszíteni nem fogsz vele. Csámcsogni úgy is fognak rajta ha kitudódik...az éretlenebbek meg kinevetni. Le kell sz@rni, tedd amit a szíved mond! :)

15/F

2016. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi,ez jó ötletnek tűnik! :)

Megpróbálom.

2016. ápr. 21. 07:05
 4/5 anonim válasza:

Figyelj nalam is kitudodott es csak annyi hogy 1-2 napot beszelnek rola. Semmi tobb.


16/f

2016. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,remèlem nálam is így lesz :)
2016. ápr. 23. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!