Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogyan mondjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan mondjam el neki, hogy többet szeretnék barátságnál?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam egy eszméletlenül aranyos lány, és hihetetlenül jól néz ki. Már a gimi elején láttam, hogy más mint a többi, és egyfolytában ott volt velem a kezdetektől akár baj volt, akár bármi más. Már lassan 3 éve ismerjük egymást, és tudom, hogy Ő is szeret engem, mert írja is nekem és a suliban is szokta mondani. De egyedül abba nem vagyok biztos, hogy szeretne- e járni velem, és nem akarom egyből lerohanni ezzel a kérdéssel. Mihez kezdjek?
2016. ápr. 17. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kavarj az anyukájával. :)
2016. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
..egy jó húslevest!
2016. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
3 eve varsz a pillanatra? Mar reg eljott! Proba szerencse.maskepp soha nm tudod meg. A lany azt hiszi h nm is tetszik nekd mert nm lepsz.. hat tegyel vlmtmar mert elmegy a vonat.. ha axt mondta szeretbiztos jarna veled! ;)
2017. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!