Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretek egy fiút es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy fiút es már rosszul érzem magam! (? ) több lent

Figyelt kérdés
Nehany honapja szeretek egy fiut de olyan szinten hogy egy delutant nem birok ki nelkule. Varom a sulit es a hetfoket.Ketszer beszeltem vele eddig,mivel egy evvel fiatalabb.Szerintem nem sokan voltak ilyen helyzetben,hogy ez milyen rossz.Nem haladunk elore a napok telnek.Menjek oda hozza megint es valljam be azt amit ide leirtam vagy inkabb hagyjam? (Persze kiszeretni nem tudok belole)illetve hogy menjek oda hozza milyen indokkal hogy felre jojjon velem? Elore is koszi!

2016. ápr. 21. 14:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Es hogyha egy delutant alig birok ki nelkule, mi lesz nyaron?? :(
2016. ápr. 21. 14:21
 2/5 Fruzs33 ***** válasza:
52%
Menj oda hozzá valdd be mit èrzel iránta ne hagyd annyiban a dolgot. Mondd neki,hogy beszélni szeretnèl vele egy nagyon fontos dologról ès ennyi.
2016. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne valld be az érzéseid, az sose jó taktika... Beszélgess vele többet! Ismerjétek meg egymást jobban. Teremts beszédhelyzetet. El is hívhatod valahova, nem gáz az ha a lány hívja el a fiút. Ha élőben félsz odamenni, akkor meg írj rá facebookon és beszélgess vele ott, aztán később már nyugodtan oda is mehetsz hozzá :)
2016. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen szinten vagyok szerelmes egy lányba. Szenvedek, mint állat, mert én még csak nem is láthatom, nem is beszélhetek vele.


Neked csak annyit tudok mondani, hogy igen, menj oda hozzá és mondd el neki, hogy mit érzel és szeretnél vele összejönni. Ez amúgy a legjobb, mert nyílt és hamar túl vagy rajta, közben nem lopják el előled. Sok sikert! Ha már én nem lehetek boldog, akkor más legyen az. Kívánom, hogy összejöjjetek! ;)

2016. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs kedved lógni valahol suli után? Kérdezd ezt, ha nemet mind lépj tovább, és ne is gondolj rá:)
2016. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!