Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hányszor kell meg pofára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor kell meg pofára esnem hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szerettem regen,de egysszer barátnője lett aztán kibeszelt a hatam mogott es undorító dolgokat mondott rólam alaptalanul.ekkor teljesen kiabrandultam belole es nem is beszéltünk sokaig.de mivel osztalytarsak vagyunk egyy idő utan megint nagyon joban lettünk es kezdtem megkedvelni,azt hittem most mas lesz.ma is puszit kert tolem,az elmult par hetben sokat logtunk egyutt,kerestük egymas társaságát es volt amikor lattam hogy engem nézett órán.ma beszelgettem az egyik kozos ismerosunkkel es mondta hogy bejön neki egy lany es kedden randiztak.de ha mast szeret akkor miert jatszik velem mar megint?igazabol lehet csak felre ertettem minden jelet es tobbet lattam bele mint ami.hagynom kelle mostmar tenyleg.(igazabol ez nem is egy kérdés csak jol esett leirni)
2016. ápr. 21. 18:12
 1/1 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle hogy szeret-e és/vagy azt hogy miért szórakozik veled
2016. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!