Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kerül szándékosan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül szándékosan?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem túl sok infó. Ki kerül? Mikor?
2016. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van egy fiú a suliban, aki szerintem tudta, hogy tetszett nekem. Sosem mertem kezdeményezni, így annyiban maradt a dolog, már nem keresem vele a szemkontaktust sem. Viszont ha meglát a folyosón, rögtön elindul a másik irányba vagy bemegy a terembe, amit azért nem értek, mert egyáltalán nem nyomulok vagy ilyesmi, hogy le kelljen ráznia. Látni rajta, hogy zavarban van, de egyszerűen nem értem MIÉRT. Lett volna alkalma, beszélni velem, de nem tette, mert nyilván nem érdeklem. Ha viszont közömbös vagyok a számára miért nem tud csak simán átnézni rajtam ahelyett, hogy bemenekül a terembe? Tudom, hogy túl kéne lépnem rajta és mással foglalkozni, de már idegesít, hogy nap mint nap ezt látom és nem tudom hova tenni...

Nektek mi a véleményetek erről? Voltatok hasonló helyzetben?

2016. ápr. 21. 23:11
 3/4 anonim válasza:
Teljesen együtt érzek. Nállam is sajnos ez van. Egy évvel ezelött majdnem bevallottam a fiúnak ,hogy szeretem ,de valamiért még se tettem meg. (De persze ő mái napig nem tudja ,hogy valaha éreztem így) jóban is voltunk , nem volt gond ,csak az utóbbi hónapokban kerül. Ha valaki tud erre választ ,hogy miért van ez , akkor az engem is érdekelne 😅
2016. ápr. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten várjuk a válaszokat:)
2016. ápr. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!