Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek hozzá, ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá, ha ő szándékosan kerül?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön de úgy igazán.

Viszont a haverjának meg én jövök be és már el is mondta nekem, de én mondtam neki, hogy csak barátok vagyunk és nem akarok tőle semmit ezen kívül. Akkor volt egy kis dráma, sírt nekem a srác meg sort meg minden. Megegyeztünk, h mivel nem akar elveszíteni mindentől függetlenül barátok maradunk. Azonban nekem nagyon tetszik a haverja. Megőrülök érte teljesen. Nem azért mert olyan jól néz ki, csak egyszerűen a kisugárzása, a természete mindene. De érzem rajta, hogy távolságtartó a haverja miatt. Mit tegyek? Nem akarom elengedni vagy feladni. Volt már hasonló helyzete valakinek? Mit csináltatok?


18/L



2014. dec. 7. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nehéz egy szitu az biztos
2014. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezném magamban a helyedben, hogy mennyit a másik srác barátsága nekem? És hogy bejövök-e a haverjának?

Ha csak ilyen "mondvacsinált" a barátság a másikkal, nem nagyon mélységes és komoly, akkor elmondanám neki, hogy a másik srácért vagyok oda, és vagy elfogadja, ha netán összejövünk, vagy nem.


Ezt a tanácsot férfiként írtam neked.

2014. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért az kell, akinek nem kellesz? Aki meg felajánlkozik, miért nem adsz lehetőséget legalább? Most itt nem arról van szó, hogy járjatok, de legalább randizni elhívhasson, és megismerhesd mégjobban! Nem néz ki jól? ;)
2014. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most komolyan? :D

Igen nem néz ki jól, legalább is nekem nem jön be. Nincsen meg köztünk a kémia. Nem vonz benne semmi. Nem tehetek róla. Nem szeretnék olyannal randizni aki iránt semmi érzelem semmi vonzalom nincs. Csak összetörném a kicsi szívét (így is sírt nekem amikor elmondtam az érzéseimet) még jobban ha húzgálnám előtte a mézesmadzagot, hogy na jó menjünk el egy randira lássuk mi lesz, bár tudom, úgy se lesz semmi, mert közben is csak a haverjára gondolok. Viszont ha őt meglátom, úgy kezd verni a szívem, hogy szédülni kezdek :D Azt várom, hogy mikor találkozunk már újra. Minden zenéről ő jut eszembe. Mindig a társaságát keresem. Imádom a mosolyát, a kezét, a szemeit, a hangját...áhh mindenét. Ilyen állapotban még csak esélyt se tudnék adni a másiknak.

2014. dec. 7. 14:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg nem típusom az aki belemászik az érzéseivel az ember képébe. És ő ilyen, nyomul. De barátnak tökéletes és nem akarom én se elveszíteni, mert több dolgot elmondjunk egymásnak mint a saját barátainak/barátnőimnek.
2014. dec. 7. 14:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Elfogadom a magyarázatod! De a másiknak is csak a külső tulajdonságait szereted... (szemei, keze, stb.). Egy külső miatt, aki még sz#rik is rád úgy, nem érdemes foglalkozni! A Sors fordítva játszik ellened! Neki meg Te nem tetszel!
2014. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Istenem, #3-as. Aki ilyet kérdez, szívügyekben ne adjon tanácsot.
2014. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miquel!


Légyszíves, kímélj meg a hülyeségeidtől! Pont érzelmekre alapozva írtam a választ! A külsőségeknek nem sok köze van a komoly érzelmekhez. De szerintem ezt nem pont neked kéne mondanom...

2014. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Csak felületesen ismerem és szeretném jobban megismerni. :/
2014. dec. 7. 19:14
 10/12 anonim ***** válasza:

" A külsőségeknek nem sok köze van a komoly érzelmekhez."


Nagy vonalakban csakugyan így van. De közelebbről megvizsgálva a kérdést, más derül ki. Mi a külsőség? Látvány, szag, érintés, hallás. Ha ezen négyesből mindegyik semleges, vagy enyhén pozitívba hajló érzéseket vált ki, akkor valóban igazad van, és a külsőségek innentől nem játszanak. De ha akár csak az egyiktől is feláll a szőr a hátán, akkor bizony bukott a mutatvány.

És akkor még nem beszéltünk arról az ösztönös vonzódásról/közönyről/taszításról, amivel embertársaink irányában viseltetünk.

"Miért az kell, akinek nem kellesz? Aki meg felajánlkozik, miért nem adsz lehetőséget legalább?"

A nagybátyám közelít a 80-hoz. Nagy motor-fan, többszáz lovas Hondákkal, meg Yamahákkal jár, amikor beköszönt a jó idő. Megteheti. Mi gondolsz, mit szólna hozzá, ha arra kérnénk, hogy ezután inkább az dédunokája gördeszkájával falja kilométereket, csak azért, mert az már amúgy is megvan, és nem kell megvennie?

2014. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!