Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha tetszek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tetszek egy fiúnak, de én utálom őt?

Figyelt kérdés
Az van, hogy az évfolyamtársam telljesen belémhabarodott, de én utalom. Ez úgy kezdődött, hogy mentem suliba, és ő meg azt mondta nekem, hogy a suliban számisak valami durvára. Először azt hittem, hogy majd megviccel valamivel, de nem, ő hátrahívott, és elmondta nekem hogy nagyon szerelmes belém. Amikor el akartam menni (mert becsengettek) ő visszarántott és elkezdte simogatni az arcom, de én elrántottam magam, és futottam a terembe. Amikor megint kijöttünk szünetre akkor azt vettem észre, hogy mindig a nyakamba van, és amikor avval beszéltem aki úgymond a legjobb fiú barátom ő máris azzal jött hogy én megcsalom őt. Ezt mi a sz@rért kell?! Nem akarok evvel a "zaklatóval" semmilyen közös kapcsolatot. Nos, amikor mentem haza, akkor meg haza akart kisérni, de én mobdtam neki hogy ne kìsérjen el, mert nem haza megyek (pedig haza mentem, csak nem akartam hogy hazakísérjen) és azt mondta, hogy nagyon szeret engem, és hogy le akarna feküdni velem. Én akkor elmentem onnan, de amikor hazaértem felhívtam, és azt mondta, hogy öngyilkos lesz, mert én nem szeretem őt. Ilyenkor mit kell tenni?
2016. ápr. 22. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

szánalmas a fiú, te meg helyesen cselekedtél

ha annyira szerelmes lenne beléd hogy öngyilkos lenne, akkor korábban elmondta volna.

Mellesleg szerelmes nem lehet beléd max bejöhetsz neki, vagy fellángolása van. A szerelem kölcsönös, a fellángolás nem.

2016. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Már nagyon idegesít.
2016. ápr. 22. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

de várjunk csak. mi a problémád vele? kicsi van neki?

vagy egyéb?

2016. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindent jól csináltál. Nem lesz öngyilkos.
2016. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Harmadik! Mivel semmilyen "kalandom" nem volt vele, ezert nem az a problémám. Akkor utáltam meg, amikor elkezdett követni+nem hagyott békén
2016. ápr. 23. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!