Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu akibe 2 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akibe 2 éve vagyok szerelmes. A héten bevalotta hogy szerelmes belém. Ennek nagyin örültem míg meg nem kérdezte hogy járnék-e vele? . Nem vagyunk fiatalok ahhoz hogy járjunk? Hogyan tudnám vissza utasítani? (Ami persze nagyon nehéz lesz)

Figyelt kérdés
Mind a ketten 14 évesek vagyunk. Nagyon szerelmes vagyok belé csak szerintem még korai lenne.

2016. ápr. 23. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg így érzitek, szerintem 14 évesen nem olyan korai, legyetek együtt!:)
2016. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Adelll ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai. Valahol el kell kezdeni. Es ha szeretitek egymást... Mi akadálya? Szerintem adj a dolognak egy esélyt. Haladjatok szép lassan.
2016. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönös a szeretet, mi itt a kérdés? 14 évesen nem túl korai, nem 12 évesek vagytok. Hajrá! ;)
2016. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Stark2000 ***** válasza:
100%
14 évesek vagytok.. szerintem megér egy próbát. Ezt már nem nevezné az ember gyerekkapcsolatnak, hisz tinik (vagy ha úgy jobb, "kamaszok") vagytok.
2016. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszautasítani annak a szerelmét, akibe 2 éve szerelmes vagy egyenesen elmebajra utal, vagy egy Jóbarátok epizódra.
2016. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Like23 ***** válasza:
67%
Én is tizennyégy vagyok és most lettem túl sajna egy kapcsolaton (ami 4 évig tartott). Tehát szerintem nem korai... Főleg úgy hogy valaki tizennégy évesen vesztette el a szüzességét. Na az a korai, de ha te tényleg két éve szerelmes vagy belé akkor hajrá!
2016. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
14 évesen nem korai. Ha a kort nézzük. De ha te úgy érzed,hogy korai, akkor nem érdemes belemenni. Mert nem leszel boldog. Várj a kapcsolattal addig, míg készen nem érzed magad!
2016. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jöjjetek össze, szerintem se korai annyira, az hogy jártok nem jelenti azt hogy 1 éven belül le kell feküdnötök meg petting meg ilyenek. Lehet az hogy egy darabig mérsékelt testiséggel vagytok együtt, ahhoz meg nem kora a 14 év:)
2016. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatoknak is vannak szintjei, nem kell azonnal "felnőtt" párkapcsolatba kerülnötök! Csak annyi legyen benne, ami nektek belefér! Nekem is volt ennyi idősen barátom (most már 21 vagyok), és annyiból állt a kapcsolatunk, hogy suli után együtt lógtunk, kimentünk a parkba, sétáltunk, beszélgettünk, elmentünk fagyizni. Ölelkeztünk, fogtuk egymás kezét, és csókolóztunk, de ennél több nem történt, mert nem igényeltünk 14 évesen szexet, meg ilyeneket...
2016. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!