Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek akkor ha a csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élj az álmaidért kérdése:

Mit tegyek akkor ha a csaj szeret engem és én is őt de a barátja bekavar? Akivel nincs jobba?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy lányt. És az akkori barátjával nagyon mély ponton volt a kapcsolatuk. És kiderült az hogy nem vagyunk egy másnak közömbösek találkoztunk, később randiztunk többször és csókolóztunk. Az egyik randin óda jött a barátja és félre hívta beszélgetni és evvel vége is lett a randiknak. Én a randi után annyit kértem tőle hogy legyen boldog és ez alapján hozza meg a döntését. Azt mondta hogy azért választotta őt mert régebb óta vannak együtt és régebb óta ismeri. Annyit mondott nekem hogy én csak egy gyenge pillanat voltam neki. És az eszére hallgat és nem a szívére. Meg ha nem lenne a barátja akkor velem lenne együtt. De látszik a csajon hogy nem boldog a mostani barátjával vissza ment a barátjához aki érzelmileg zsarolja manipulálja. Közben a barátja el kezdett fenyegetni. Találkoztam vele azóta és ő akarta. Mit tegyek szeretem a csajt ezek után is ?

2016. ápr. 23. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Hagyjad, ha tényleg szeretne, már veled lenne.


(Én nem vagyok egy nyelvtan náci, de légy oly kedves kezdeni valamit a helyesírásoddal, fáj olvasni amit írsz)


16/L

2016. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát meg kellett volna várni míg szakítanak. Te is fenyegetőznél, ha a csajod éppen mással kavargatna a hátad mögött.

Várj, nem tudsz mit tenni. Ha meg inkább az eszére hallgat (???miért is? ott van a pénz vagy mi?), akkor meg tojj rá magasról.

2016. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!