Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolja vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

hali, egy fiuról van szó, 18, és nem tudom eldönteni,hogy mit akar, ezelött másik barátom volt, nagyon közeli haver, de nem jártunk, egy közös bandából(fuvószenekarból) na de mióta a fiut hanyagolom, a 18-as srác lassan közeledett felém,l ezelött csak nézett, mikor ránéztem elkapta a fejet, na ma meg addig jutott, hogy szó szerint bámul, nagyon sokszor, és azt próbálgassa elérni,hogy minnél többet rá figyeljek, én is nézzem öt.... ha közömbös vagyok vele, de nem elutasitó, ettöl mintha olajra kapna, sokkal intenzivebben vonja magára a figyelmét, hangoskodik, énekel, bolondozik, és hasonló esetek, amiket nem mesélek, mert hosszu, na de arról orditott,hogy nekem szól minden. vagy mesél a havernak egy viccet, és én is ránézek,hogy meséli, akkor ö többé nem a fiunak, hanem nekem meséli, az én reakciómat lesi. az órát megkérdezi, megkérdezi mit csinálok a próba után... és mégsem lép, még mindig ezen a szinten van, na ez most játék? mert a fiu jól néz ki, mozgató rugója a csapatnak, és magabiztos, és nem volt még barátnöje, vagyis volt, nem, volt semmi komoly, és meg is sütötte magát. ezért csinálja,hogy bizonyitson magának,hogy ö mekkora ász, hogy engem is tudna csabitani, vagy egyszerüen tényleg akar valamit?

mikor bámul nem akárhova a szemembe néz, eddig egyszer kaptam rajta,hogy máshol néz meg. a beállitotsága nem olyan,mint aki ágyba vinne, kedveskedö, ja és nem is irtam,. nagyon sokat viccelödik, másokkal beszél egyszerü dolgokrol, mikor velem akkor meg vicces eseteket, vagy tudja,hogy szeretem a pálinkát, és mondja,hogy fölépés után lehetne vinni, és titokban néhányat inni ... de az se nem leitatás ként jön le.

fiuk kivel viselkedtek igy? lányok, volt ilyenekkel tapasztalat? elöre is köszi :)



2016. ápr. 20. 12:44
 1/4 A kérdező kommentje:
én is hamarossan 18 leszek
2016. ápr. 20. 12:46
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
most mi van? :D
2016. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem komoly :-) Ha játék lenne, akkor ügyelne rá, hogy a haverjai előtt ne tanúsítson ilyen élénk érdeklődést. Másrészt: ha a szemedbe néz, akkor tényleg komoly. Mérésekkel igazolták, hogy ha randin vagy úgy általában a fiú/férfi a lány/nő arcát nézi, és nem a testét, akkor nem csak a testére hajt, hanem igazi kapcsolatot akar.

Ha bejön Neked, akkor azért pár hét után rákérdeznék a helyedben, hogy lesz-e valami :-)

2016. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolja, csak még nem találta meg a tökeit.
2016. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!