Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bepróbálkozzak újra, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozzak újra, vagy várjak amíg szakít a barátjával? Hosszú lesz.

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Van egy lány akibe már lassan egy éve szerelmes vagyok. Idősebb nálam kicsivel több, mint 1 évvel. Annó be is próbálkoztam nála, jól indult, de később elb*sztam mert félénk voltam, nem tudtam helyén kezelni a dolgokat, kijött a korkülönbség. De azóta eltellt 1,5 év. Miután nem jött vele össze a dolog, ugyan úgy tartottam vele a kapcsolatot, szinte már barátok voltunk. Aztán rájöttem, hogy friendzone-ból kitörni lehetetlen, ezért szépen hanyagoltam ezt az egészet. 3-4hetente azért beszélgettünk, nem akartam teljesen kilépni az életéből. Azóta nagyon sok tapasztalatot szereztem minden téren, komolyabb lettem, külalakom is változott jó irányba, és úgy érzem mostmár bőven beletudnék kezdeni a vele való kapcsolatba. A probléma az, hogy van barátja már elég régóta, de ahogy hallom tőle kb. Sehogy se vannak. Bepróbálkozzak újra, vagy várjak addig míg szakít a barátjával?

2016. ápr. 23. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ismerem a helyzetet de az hogy arra vársz hogy szakitson a barátjával nem tűnik túl jó ötletnek.... Főleg hogy a lány szemébe könnyen szánalmasnak tünhetsz majd ha szakítanak és te egyből lecsapsz rá ... Szerintem nem egy rossz stratégia most támadni amíg nincsenek sehogy ugyanis még bármi megtörténhet és nekik minél jobb a kapcsolatuk neked annál kevesebb az esélyed... De az se lenne rossz ötlet ha a barátnőjeivel barátkoznál mert így többet megtudhatsz a kapcsolatukról, a csajról, plusz ha idejét érzed könnyen közelébe kerülhetsz
2016. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!