Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti engednétek a 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek a 14 éves lányotoknak hogy a 16 éves barátjával aludjon?

Figyelt kérdés
Azt kérdezte ma a lányom, hogy majd szilveszterkor lehetnének-e itt nálunk kettesben. A barátját jól ismerem és szeretem. Nagyon vigyáz a lányomra. Még csak 2 hónapja vannak együtt szóval szilveszterkor lesznek 5 hónaposak. Szülők, ti a helyemben engednétek nekik?

2015. okt. 19. 19:20
1 2
 1/18 anonim válasza:
91%
Nem vagyok szülő de úgy gondolom 14 évesen ez nagyon korai. Ráérnek még együtt aludni. Ha lenne gyerekem nem engedném hogy elsiessék a dolgokat. 14 évesen pasizni is korai szerintem. Nagyon korán kezdik a fiatalok aminek az a vége hogy hamar baj lesz belőle. Ráérnek még ezzel szerintem. :)
2015. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk ez nem is lenne kérdés, természetesen nem. 14 évesen még nagyon gyerek az együtt alváshoz főleg 5 hónap után. Meg ebben a korban valószínű addigra együtt se lesznek.
2015. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Steve_Fighter válasza:
60%
Ha a fiú normális szereti akkor nem lesz semmi velem is ez volt barátnőmnél és ha a lány nem akarja még (nem fogja) akkor végképp nem fog semmi se történni. Nem vagyok szülő, fiatalkorú vagyok de saját tapasztalatom mondom és jó lenne ha a másik oldalt is megnéznénk nem csak a szülőkét :)
2015. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
utolsó, 14-16 évesen semmi keresnivalójuk egy ágyban a gyerekeknek. Igen tudom, szerintetek jogotok van hozzá, de mint tudjuk, 18 éves korotokig a szülők felelősek értetek, akik több élettapasztalattal és rálátással rendelkeznek mint ti.
2015. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Igaz 15 eves vagyok baratom se volt, de ha lenne se szeretnek meg egyutt aludni vele, csak kesobbiekben.
2015. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Írták, hogy 5 hónap után korai lenne az együtt alvás... Akkor mennyi idő után nem lenne korai? Mert szerintem azzal nincs semmi baj, hogy 5 hónap után.
2015. okt. 19. 19:55
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
"Ha valamit nem engedsz meg azt éred el hogy nem tudsz róla"Mindjárt lepontoznak a sexet 20 évesen kezdők,de nem érdekel...A lányod bízik benned,valamit jól csinálsz!Inkább kérd meg hogy vigyázzon....Ja és az se biztos hogy addig együtt lesznek...És arra is van esély hogy tényleg csak alvás vagy esetleg tapi+csók lesz...És ha tiltott gyümölcs lesz is megtalálják majd a módot a sexre...
2015. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ja van esély. 0.0001% hogy nem szexelnek... 14 éves gyereknek nincs keresnivalója egy pasi ágyában? úgy érzem kérdező te vagy a lány.
2015. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Otos vagyok es az igaz, en anyumnak el nem mondanam a lanyod bizik benned es ez jo.

Bocsi az ekezetekert.

2015. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
8.válaszoló rémeket látsz!Én fiú vagyok XD !(És nem,nem az a fiú XD.Paranoid....)
2015. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!