Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon zavarja vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon zavarja vagy nem?

Figyelt kérdés
Párom hazudott nekem másodszor. Szeretem őt, de most meg szeretném mutatni neki, hogy nem csinálhatja ezt mindig mert nem fogom tűrni. Írtam neki, hogy én így már nem szeretném folytatni és még ő volt felháborodva, pedig tudja, hogy tudom azt, hogy hazudott. 6 órája nem válaszoltam neki. A barátaival rakott fel képet, hogy elment bulizni, de 20 percenként fellép chatre. Vajon várja,hogy írjak neki? Mert csak 1 percekre lép fel.

2016. ápr. 23. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak valakivel beszélget rajtad kívül :D Szerintem ha elment bulizni, pont azért ment el, hogy (már bocs), de lesz***jon
2016. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már írt is meg hívogat, de azért köszi a válazt.:D
2016. ápr. 23. 20:29
 3/4 A kérdező kommentje:
*s
2016. ápr. 23. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Felesleges b*szakodnod vele, írd le neki mi a helyzet, ez nagyon kislányos húzás, hogy csak terelgetnéd és sodorgatnád, hogy majd rájön. Nem, nem jön rá... :/
2016. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!