Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeretem, de vágyom rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, de vágyom rá hogy irjon nekem?

Figyelt kérdés
Volt egy srác aki régebben tetszett nekem.Többször is találkoztunk de főképp facebookon beszelgettünk.Azóta már nem érzek iránta semmit.Pl.: ha látok róla egy képet akkor nem fog el az az érzés mint régen hogy ,,pillangók,,repkednek a gyomromban.Viszont ha felmegyek facebookra és csekkolom hogy ki van fennt és látom hogy ő akkor elfog egy olyan érzés hogy bárcsak most rámirna es beszélgethetnénk.Most ez miért van??

#lányproblémák
2016. ápr. 23. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne kamuz már ez kamu! HOGYHA AKARSZ VALKIVEL ÍRNI RÁ ÍRSZ!

Nem it kel kérdezőskődni

2016. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátzónáztad:) nem kell megijedni, nekem is van olyan lány ismerősöm, akivel nem akarok összejönni, mégis szeretem ha rámírna néha:)
2016. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Friendzone!
2016. ápr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!