Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi kell ahhoz hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz hogy egy lány beleszeressen egy fiúbarátjába?

Figyelt kérdés

Elég a sok beszélgetés,chatelés? Vagy sok közös élmény kell hozzá hogy megmutatkozzon mennyire egymásnak valók?

Meg persze a külső az első...



2016. ápr. 24. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

semmi. Ha a lánynak is tetszene, más valamilyen úton-módon mutatta volna (vagy a legjobb barátnőjével elmondatta volna)

Ha sokáig húzod a randirahívást azt hiszi a lány hogy nem érdekled "szerelmileg" és csak barátként fog rád tekinteni.

Ha már bekövetkezett ez a fázis, akkor 100 ból 4 szer jön össze a kapcsolat

2016. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha két hormonoktól túltengő kamasz folyamatosan "össze van zárva", akkor egymásba szeretnek... a szerelem lassan is ki tud bontakozni, ami sokkal romantikusabb, nem kell feltétlenül mindenkinrk "első látásra beleszereznie egymásba"
2016. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi kéne?

Nekem egy pár közös élmény, pár szép bók, szó, gesztus kellett.

Néhány jel, sok beszélgetés.

Na és napi 8 óra osszezaras.

Meg még sulin kívül is eljarunk bulizni.

És teljesen beleestem.

/L

2016. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A friend zone-ból nincs visszaút. Hidd el nekem saját tapasztalat. :)
2016. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!