Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ő is érez valamit? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztepi kérdése:

Vajon ő is érez valamit? Mi a véleményetek erről, és mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Már egészen kiskorunk óta ismerjük egymást, sosem voltunk barátok, inkább havernak mondanám. Eleinte utáltam, mert folyton piszkálódott, mindig is közömbösen viselkedtem az irányába, majd teltek múltak az évek és fülig beleszerettem. Mikor ketten vagyunk nagyon kedves, viszont, ha valaki csatlakozik hozzánk, folyamatosan piszkálódni kezd velem. Egyik nap sétáltunk és egyszer csak elkezdi nekem mondani, hogy Ő szeretne egy barátnőt, aki nem könnyűvérű, nem hisztizik és nem plázacsaj, persze más szavakkal mondta. Ezt nem tudtam hová tenni, mert ezelőtt sosem beszéltünk ilyenről.

Ha jól tudom most együtt van egy lánnyal és azóta mintha kerülne. Egyszerűen nem jön oda beszélgetni... szívem megszakad emiatt. Elvileg tudja, hogy szerelmes vagyok belé, lehet ez az oka mindennek? -Várom válaszaitokat! 17 /l



2016. ápr. 24. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kerül akkor nem:(
2016. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A lányról
2016. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tessék?
2016. ápr. 25. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!