Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, de mi van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de mi van ha én nem tetszek neki?

Figyelt kérdés
Suliba találkoztam vele és egyből szimpatikus volt, nem szerelem első látásra, de aranyos volt. Sokszor ült mellettem buszon és vicces, aranyos és közvetlen volt. Sokszor mélyen belenézett a szemembe és töbsször hozzám ért, mutattam neki valamit a telefonomon, én fogtam a telefont és ő meg a kezemet. Mikor suliba vagyok néha elég feltűnően néz és mindig a termünk elé ül. Elmegy előttem. Háromszor kísért haza, pedig ő a város másik részén lakik. Ballagási képet is kaptam tőle, mivel idén ballag és ráírta, hogy "sok-sok szeretettel. Puszi" És egy csomó szivet írt. A bökkenő viszont az, hogy van egy csaj, aki év elején tetszett neki, de van egy olyan sejtésem, hogy még mindig teszik neki. Lájkolgatja a képeit, jó az enyémet is, és tudom, hogy nem beszél vele mert a csaj jó barátom. Kezdeményeznék, de félek ,hogy visszautasít. Mit tegyek? Most lesz a szülinapja jövő héten, arra gondoltam, hogy megköszöntöm és beszélek vele, vagy ne?(16/L, 18/F)

2016. ápr. 24. 16:20
 1/3 Like23 ***** válasza:
Mehet a mindent vagy semmit! Mondjuk adsz neki egy ajándékot és az üdvözlő lapra ráírod hogy "már régóta méregetjük egymást de én azért ha lehet többet is szeretnék ennél! ? Mikor megláttalak rögtön beléd estem (egy kis lódítás nem árt) de nem tudtam hogy mit csináljak. Végre meglett az a bátorság ami ehez kellett és így már csak a válaszodra várok...?" Ha van bőr a képén akkor ott helyben megcsókol vagy csak azután csókol meg hogy aztmondja hogy rendben! De ha számára csak barát vagy akkor elmagyarázza neked hogy mi a helyzet. De azért reménykedj! Ha megcsináltad ezt akkor Írj privibe hogy mi volt! Ha nem csináltad meg akor akkor is Írj hogy mi a helyzet! Egyszóval Írd meg hogy mi lett! Sok sikert!!!😊
2016. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Majd írok :)
2016. ápr. 24. 19:02
 3/3 heyitsadrii ***** válasza:

Uramisten amiket írtál,írtó aranyoos.Bárcsak velem is lenne ilyen.:(

Mindenképp írj,hogy mi lett végül!:)

2016. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!