Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van a sulimban egy srác aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a sulimban egy srác aki egyik nap megírta nekem, hogy tetszek neki! Én közöltem vele, hogy nekem ő nem. Amikor tészrevesz mindig produkálja magát, fel akarja magára hívni a figyelmet! Amikor találkozunk fura érzéseim vannak, szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Lehet hogy mégis lesz kösztünk valami? Én 14L ő 16F

2016. febr. 6. 20:34
 1/5 opened paradise ***** válasza:
Mit takar a fura érzés? Neked kell tudni?
2016. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eléggé furcsa, ha találkozok vele, sokkal félénkebb vagyok!
2016. febr. 7. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, nem kell, hogy bármi is legyen köztetek. Nehogy eszedbe jusson, csak azért összejönni vele, mert épp nincs más, majd lesz, hidd el. Szerintem ne figyelj rá és akkor abbahagyja a produkálást.
2016. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azert vagy furabb mert jol esik hogy tetszel valakinek bar o neked nem de megis aranyosnak talalod hogy probalja magara hivni a figyelmedet kozben ugyetlenkedik te pedig elvezed a helyzetet. Egyszeruen ha nem tetszik akkor nem tetszik. Ennyi. Nem kell belemenni egy kapcsolatba ugy hogy "raderolteti"magat es csak sajnalatbol vagy vele.
2016. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszi
2016. máj. 3. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!