Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavarna ha a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a lány akivel imádtom beszélni és már-már beleszerettetek rajtatok kívül sok emberrel chatel veletek egyidőben?

Figyelt kérdés

Fiúkkal,lányokkal egyaránt beszélget. Szóval az esti chatelései között én csak egy vagyok a sok közül. Nemtudom pontosan hány emberrel beszél,kb 5-6-7.

És így pár percbe telik mire nekem is visszair mert ugye rajtam kívül ír másoknak is.

Szeretnivaló lány,nem plázacicás,sőt inkább vagány,kedves stb. ezért is bírják.

De pl mikor a városban sétálgatok vele sosincs a kezében a telefonja,soha.

De lehet csak én vagyok ennyire féltékeny de engem kicsit zavar hogy rajtam kívül sok embernek írogat.ilyenkor nem érzem magam különlegesnek és nem igazán tetszik hogy nem nekem szenteli a teljes figyelmét.csak napi kb 1 órát chatelek vele,többit személyesen.



2016. ápr. 24. 23:06
 1/7 anonim válasza:
Engem is zavarna.
2016. ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 s55 válasza:
Igen, zavaró lenne, meg szerintem ennyifelé nem igazán lehet figyelni.
2016. ápr. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég baj, hogy te a chat-et prefarálod az élő beszélgetés helyett, ezek után meg is érdemled, hogy így jársz.
2016. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 olvasd el szépen újra a leírást. SZOKTAM vele élőben beszélni
2016. ápr. 25. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen voltam. De voltak koztuk kedvenceim. Azoknak azonnal valaszoltam ha irtak. Ritkabb esetben kellett csak varniuk ha pisiltem vagy kajaert mentem.
2016. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Adelll ***** válasza:
100%
Ertheto hogy zavar. En is ilyen voltam. De rajottem h a masik felnek rossz erzes es igy ha az irt aki tenyleg fontos nekem akkor addig csak vele beszeltem. Amugy en ugy 'valtoztam meg' hogy szo szerint megmondta nekem h ne beszeljek massal mert ugy sokkal jobb ha csak vele beszelek mert rosszul esik neki.
2016. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 de ezt csak akkor lehet eljátszani ha már fontos vagy neki és ad a véleményedre és gond nélkül képes ezt megtenni érted.
2016. ápr. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!