Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már, hogy egy fiú/lány...

Volt már, hogy egy fiú/lány nem tetszett külsőre, de a személyiségébe mégis beleszerettetek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen
2014. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És mi lett?
2014. dec. 1. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Velem elméletileg úgy volt, hogy nem tetszettem neki, de a végén akart :)
2014. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
persze, de érdekes mert utána már külsőre is tetszett, pedig előtte teljesen átlagosnak tartottam a pasit
2014. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok nekem a jelenlegi barátom nem is tetszett volna meg ha nem neten ismerkedek meg vele. Beleszerettem a személyiségébe és őt tartom mai napig a világ legjobb pasijának mert tudom milyen ember és, hogy mennyire szeret. Persze mikor először megláttam egy adonisz volt. De azért ma már megértem mások miért nem voltak annyira elájulva tőle. De én akkor is nagyon szeretem és imádom őt úgy ahogy van, nekem így tökéletes. :)
2014. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Velem a következő eset történt meg.

Diákmunkán együtt dolgoztam egy alacsony csajjal, aki testalkatra deszka volt, cigizett, volt tetkója, és száj piercing-je. Rólam tudni kell, hogy a deszka testalkattal kiegyezek, de nem szeretem, ha valaki cigizik, tetkós, és van piercing-je. Meló közben elkezdtük beszélgeti, és szimpatikus lett. Műszak végére szinte összehaverkodtunk, és rendesen felkeltette a figyelmemet. Jött a szokásos face-n felveszem a kapcsolatot, bókolgatok neki, érdeklődök iránta stb. Aztán jöttek a problémák. Idővel feltett magáról k.urv.@s képeket, kiderült róla, hogy problémás a haveri köre, és ő sem olyan, mint ahogy elsőre tűnt. Végül megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta párszor találkoztam vele futólag, de nem foglalkoztam vele. Ez a beleszeretés csak átmeneti volt.

2014. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt. Rohadtul rusnya egy csaj volt és amikor megtudtam hogy rasszista összevesztem vele :)
2014. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen.Volt.
2014. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt és meg is bántam, mert a barátságom vele azóta nem olyan, mint régen.
2014. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.
2014. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!