Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek annak a jelei hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek annak a jelei hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
mindketten 14 évesek vagyok és osztálytársak vagyunk nagyon jobba vagyunk szinte minden nap beszélgetünk ,hülyülünk de csak barátként de mostanában olyan furcsa amikor csak beszélgetünk közel állunk egymáshoz valamint amikor nevet vagy valami ilyesmi egyfolytában veri a vállamat ,valamint már máskor is észre vettem hogy órákon csak engem néz, ez azt jelentené hogy be jövök neki ???

2016. ápr. 25. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár azt is jelentheti ;)
2016. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem bejossz neki! de ezutan probalj meg meg bizalmasabb lenni, vagy egyszeruen csak kozelebb kerulni hozza es ha tetszel neki akkor elfogja mondani ezt neked hamarosan. :)
2016. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!