Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei lehetnek annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei lehetnek annak ha egy lánynak bejövök?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba vagyok egy lánnyal aki tetszik nekem tudom, hogy ő is bír engem de nem tudom eldönteni hogy vajon bejövök-e neki.Szerelmet vallani meg nem merek neki mert ha ezt nem tudná viszonozni eléggé rosszul érezném magam miatta és szerintem ezzel még a barátságunk is oda lenne.Mi tévő legyek?

2015. jan. 16. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha annyira diszfunkcionális vagy, hogy itt kérded, akkor inkább válaszd a remeteéletet. Jobban jársz.
2015. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, akkor becsíkozódik és meg ikrákat halmoz a nyakára.
2015. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem, ha bejön egy fiú akkor sokat beszélgetek vele, állandóan elpirulok és habogok össze-vissza :D Szerintem az is elég komoly jel ha téged néz egyfolytában :) Magamból indultam ki, nem ismerem a lányt, ezek általános reakciók. De a mosolyán is látszik a lánynak, hogy bejössz-e neki. Mindig figyeld a szemét és a mosolyát. Ha csak rád mosolyog úgy, nyert ügyed van :D
2015. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!