Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy 3 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy 3 évvel fiatalabb fiú tetszik én 7-es vagyok ő meg 4-es és én is tetszek neki mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Várni amíg érettebb lesz.
2016. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez gáz. de nagyon.
2016. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

...vagy kamu


őszintén, egy 10 éves gyerek hogy viszonyul a lányokhoz? vagy kineveti őket, vagy piszkálja, vagy fél tőlük

2016. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
esetleg mehetnél legózni vagy tanulhatnál mert hogy hetedikesen még ne pasizz az egészen biztos
2016. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Három év nem lenne gáz, de úgy, hogy te 14 vagy, ő meg 11, úgy nagyon gáz. Alsósnak semmi köze a lányokhoz...
2016. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...kész elegem van! Én már komolyan parázok a kicsiknek nagyobb szerelmi élete van, mint nekem...

hát ok a lényeg az, hogy felejtsd el! Te 7-es vagy! Ha össze is jönne 2 év és ha minden jól megy ballagsz ő még akkor is pisis lesz, ha nem lesztek egy suliban nem fog menni a dolog...már ha kitart addig


Bocsi a stílusért, de hidd el igazam van, csak ezt te még nem tudod! Sok szerencsét! :)

2016. ápr. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Busman Laura Róza válasza:
Ez egy hirtelen fellángolás
2016. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Beszélgess vele, barátkozzatok, játsszatok együtt! Ha szívesen vagy együtt vele, semmi bajod sem lesz belőle. Lényeg az, hogy jól érezzétek magatokat.
2016. ápr. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj és várj. És beszélgetni, sétálni, ismerkedni
2016. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!