Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még úgymond "fiatal" vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még úgymond "fiatal" vagyok. Tetszik egy lány, nálam egy évvel fiatalabb, szerintetek mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval tetszik egy lány, nálam egy évvel fiatalabb. Nem tudom mit tegyek, mivel (értelemszerűen) nem egy osztályba járunk, nem találkozok vele soha. A lányt csak külsőleg ismerem, ő szerintem azt se tudja hogy létezek. Megmondani (azon kívül hogy soha nem találkozunk) nem merem neki. Egyszer egy "disco" szerűségen a terem másik végéből elkezdett nézni engem, én zavaromban nem tudtam mit csináljak, próbáltam nem rá nézni, "nézelődtem" össze-vissza. Nem tudom hogy tetszek e neki? Szerintetek tetszek neki, hogy mondjam meg hogy tetszik nekem??? Ha csak olyan választ tudsz küldeni, hogy mit írtam rosszul, akkor spórold meg azt a kis időt :D

2016. febr. 9. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Most pedig tedd fel magadnak a kérdést. Mit veszítesz ha odamész a lányhoz, hogy elhívod randira? Vagy csak elkezdesz beszélgetni vele?

2 dolog történhet

1. - "köszi, de nem érdekelsz" Választ fogod kapni

2. - " Persze, elmegyek veled randira, oké, beszélgessünk" Választ fogod kapni.

Nos veszítesz valamit?

Ha az 1-es választ kapod, akkor nem gyötrődsz tovább, tudni fogod, hogy nem jössz be a lánynak.

Ha 2-es választ kapod, akkor tudod, hogy nyert ügyed van, és bármi megtörténhet..

2016. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezzel csak az a baj, hogy azon kívül hogy kb. napi 1-szer elmegyünk egymás mellet, nem látom szinte soha, és akkor is én is a barátaimmal, és ő is a barát(nőivel) megy, meg a folyosó is szinte tele van, úgyhogy ilyen sok ember elött nem is merném. (sztem amúgy se merém megtenni:(
2016. febr. 10. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!