Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú 18 éves, egy suliba járunk és mondhatni jóban vagyunk... Nagyon megtetszett (én 16 vagyok) szoktunk beszélgetni de nem nagyon sokat, néha szokott nézni és együtt is szoktunk néha kint cigizni a haverokkal... az ő haverja és az én legjobb barátnőm együtt vannak. Nem tudom hogyan tudassam vele... És ha tudatnám is nem tudom, hogy lenne e esélyem... ő ilyen menő srác meg minden... én sem vagyok azért "csöves" de ahh... ő annyira jó *-*

SEGITSETEK KERLEK!!!!


2016. ápr. 25. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Te kis ócska ribi ... Szétteszed a lábad és meg is van:)
2016. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok r***nc...:)
2016. ápr. 25. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát először is próbálj meg vele többet beszélgetni, mutasd meg neki h jó csaj vagy :)

Mármint belül ;)

Aztán ha elég bátor vagy el is hívhatnád valahova

2016. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes módon azokat az embereket jobban kezdjük el kedvelni akik minket kérdeztetnek és olyan kérdéseket tesznek fel ami minket érdekel.

Ha már ennyire érdekel tudd meg a barátnődtől (szerencsés helyzetben vagy emiatt) hogy miket szeret. Olvass utána és aztán kérdezgesd. Érződjön hogy érted és érdekel is amit mondd. Meglasd erre felfigyel.

Rossz esetben a kacer nők akik okosak eme tudast hasznaljak ki a ferfiak ellen. Ujjad kore csavarhatsz barkit jol iranyzott kerdesekkel. ;) hajra!

2016. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hát menj oda hozzá és egyszerüen mond meg neki hogy én nem csak a barátod akarok lenni hanem jarni akarok vld .....ezt mond meg és várd a válaszát sztem.
2016. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló mekkota gyökér..:D

Amugy ha ribi, neked mi kozos van hozza hulyegyerek? Felbasztok, ti elettelenek..

Nade. Egyszeru magyon: szervez valami baratnod vagy a baratja(kis hazibuli vagy kertiparti, fozes ilyesmi) es mivel joban vagytok ott leszel te is es a kiszemelt is.

Onnan meg mar a kemia dont h van e koztetek ;)

2016. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!