Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam Vele hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam Vele hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, utolsó évesek vagyunk régóta ismerjük egymást, de nem voltunk barátok meg semmi csak köszönő viszonyban voltunk.

Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de az egyik bulin szinte csak egymással beszélgettünk és úgy érzem, hogy szerelmes lettem belé. A buli óta sokat beszélgetünk, élményeket osztunk meg egymással. A problémám az, hogy nem nagyon merek közelíteni felé, mert nem rég szakított a barátjával, nem tudom, hogy mit csináljak, néha azt érzem, hogy ő is mint ha valamit érezne, de aztán olyan érzésem van, hogy talán mégsem és elbizonytalanodok. 19/F



2016. febr. 4. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova! Cukrászda vagy valami kis beülős kávézgatós hely, vagy bulizni. De egy séta is elég, elbeszélgettek és megfogod a kezét, már együtt is vagytok és tudattad vele hogy szereted! Hajrá! ;)
2016. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!