Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam vele vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele vagy mondjam meg neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem és úgy érzem, hogy én is neki. Eddig nem nagyon beszélgettem vele, mert egy b*lfasz vagyok. :D Hétvégén mindketten megyünk egy hazibuliba, ahol már mindenképp szeretném vele éreztetni, hogy bejön nekem. Mit tegyek? Mondjam meg neki egyenesen vagy utalgassak rá? Vagy hogyan? 17/f

Előre is köszönöm a valaszokat!



2016. ápr. 25. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kettesben vagytok, simán mondd meg neki. Nem veszíthetsz semmit.
2016. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 $pumika$ ***** válasza:
ülj le vele dumcsizni... de semmi utalgatásra nincs szükség, mert ha tetszik mondd a két szép szemébe.. az utalgatást meg hagyd a lányokra
2016. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!