Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy megtetsze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy megtetszek neki?

Figyelt kérdés
Nem rég az iskolában láttam meg. Szőke hajú gyönyörű szép kék szemekkel. Amikor rám nézett abban a pillanatban olyan érzés támadt bennem mint még soha. Középiskolások vagyunk és beszélgetek vele de csak facebookon ..nem merek hozzá odamenni. Én ilyen rocker csaj vagyok ő pedig nem is tudom.. sokat beszéltünk mostanában és pont vége lett a párkapcsolatának.. rengetek a közös bennünk és egy a gondolkodásunk is szinte. De ő nagyon helyes én meg.. hát nem virág szépe. Holnap találkozunk délután ha az idő nem lesz rossz. de nagyon izgulok..és nagyon de nagyon bejön..mit tegyek az első találkozásnál? hogyan kellene viselkednem ?? :/
2016. ápr. 25. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Add önmagad!!!!!! Légy kedves, aranyos és mosolyogj sokat \m/ Egyépként milyen az öltözködésed?
2016. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit se aggódj miatta, ha már elmegy veled sétálni, nyert ügyed van, te is tetszel neki.
2016. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!