Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Miért van az, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az, hogy nem mertek lépni/ kapcsolatot kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Mindig is olyan fiút kerestem, aki nem fél attól, hogy elutasítják és nem néz ki rosszul. Aki kedves és nem is buta, de nem nagyon találkoztam még ilyennel. Vagy ha próbálkozik is, akkor ha kosarat kap, utána nem is próbálkozik tovább... Miért van ez? 15/L

Privát üzenetet is elfogadok, ha valaki nem akar itt írni és lányok is válaszolhatnak csak akkor írjatok NEMET és ÉLETKORT!

Ezt a kérdést nem társkeresésnek szántam!


2016. ápr. 26. 12:43
 1/8 Stark2000 ***** válasza:
100%
Hmm.. hát. Aki kicsit érzékenyebb lelkű (mint én), az egy visszautasítást / kosarat kicsit rosszabbul kezel, mint ahogyan te azt gondolnád. :D Én effektív csak az olyan lányoknál próbálkozok, akikre ránézek, és "wow". Ha egy ilyentől kapok visszautasítást, nekem nincs sok életkedvem sem. Azon kívül.. ez egy csalódás. Egy csalódást ki tudna pozitívan kezelni? (Aki igen, az írja már le, hogy csinálja. :D) Plusz, ezt hogy érted? Ha egy lány egyszer kikosaraz, nekem onnédtól az kuka, másoknál szoktam próbálkozni még utána..
2016. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Stark2000 ***** válasza:
Jahj, bocsánat. Életkort nem írtam, a nemem szerintem magától értendő: 16/F.
2016. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nálam volt már olyan, hogy egy fiú próbálkozott nálam én meg kikosaraztam és később beleszerettem, de akkor már késő volt, pedig nem telt el hosszú idő. Azóta is bánom. Az volt eddigi életem legnagyobb hibája.
2016. ápr. 26. 13:06
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
Hmm.. hát. Én ha bele is mentem volna a kapcsolatba, szerintem kellett volna pár hónap, mire megszerzi a bizalmamat az, aki visszautasított egyszer.
2016. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól ismertük egymást...nem hiszem, hogy kellett volna az a pár hónap :)
2016. ápr. 26. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem engedi az asszony...
2016. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert jobb egy álmot dédelgetni, mint tenni valamit, ami elrintja az összképet:D én nem szoktam kertelni, megmondom amit szeretnék.
2016. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sok visszautasítástól már elmegy az életkedvünk, ami miatt nem akarunk csajozni. Aztán ha kikosaraz valaki, akkor miért próbálkozzak nála tovább? Egyértelmű jel, hogy nem akar semmit sem. Te kikosaraztad az illetőt, így jártál. Ha akarsz valamit tőle, akkor most neked kell lépned. Nehogy már a lehúzott lépjen egy újabb szakadékba.
2016. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!