Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kölcsönös a szimpátia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kölcsönös a szimpátia, mindketten szeretjük a másikat, akkor hogy kell kezdeményezni a kapcsolatot? mindketten tapasztalatlanok vagyunk az élet ezen terén

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát randizni, együtt lenni aztán kész.

Nekem még egy olyan kapcsolatom sem volt amiben ki lett mondva, hogy akkor ettől a pillanattól kezdve járunk. Valahogy egy idő után értelemszerű volt

2014. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menjetek el sétálni aztán fogd meg a kezét szorítsd meg, hogy érezze nem vagy hideg. de lehet.
2014. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ne haragudj, de meg kell kérdeznem: Hány éves vagy?

Nem lecseszni akarlak, meg semmi, csak szerintem ez fontos, mivel így jobban be lehet titeket tájolni, hogy mégis, a ti korotokban ebbe hogy lenne szélszerű belekezdeni.....szóval ötlet adás szempontjából lényeges információ.

Bár, gondolom "viszonylag" fiatalok lehettek....persze nem előírás...

2014. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kort tényleg célszerű lenne odaírni, akkor könnyebben segíthetnének.
2014. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

annyira nem vagyunk fiatalok, én 27f ő 24

és most nem az a lényeg hogy mennyire elvagyunk késve, én csak tanácsot kérek

2014. jún. 22. 21:29
 6/6 anonim válasza:

Akkor azt hiszem ez lesz a legjobb tanács:

Ha volt tizen évesen barátnőd, akkor a vele kitapasztalt dolgokat (a lányokkal kapcsolatban) sürgősen felejtsd el. Gondolom arra már te is rájöttél, hogy egy kamasz lánynak is más kell, meg egy 24 éves nőnek is.

Én a helyedben nem itt kérnék tanácsot.... ( bár ezzel magam ellen beszélek, de mindegy).

Azt mondtat, hogy van kölcsönös szimpátia. Ha van, akkor ebbe a kapcsolatba csak bele kell kezdeni...

Nem hiszem, hogy ennyi idősen ez különösebb gondot okoz, akár tapasztalt vagy, akár nem.

Csak kezdeményezz!

2014. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!