Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Üdv mindenkinek! Van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tibi2002 kérdése:

Üdv mindenkinek! Van egy lány akivel jártam. De tegnap este szakított velem, mert páran piszkálták azért amiért együtt jártunk. Viszonozta az érzéseimet, csak egyszerűen azért szakított, mert nem akarta hogy piszkálják. Ötletek hogy mit kezdjünk?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok, világosan látszik, hogy mennyire a külvilágnak éltek és nem egymásnak adjátok át magatokat. Ez egyértelmű, éretlenek vagytok, várjál pár évet, nőjön be a fejed lágya és lehet kezdeni csajozni.
2016. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De itt inkább a csaj volt éretlen. Amúgy ha tényleg annyira fontos lettél volna neki akkor nem szakított volna emiatt bocsi :(
2016. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gondolom 13 évesek lehettek, ennyi idősen nem csodálom, hogy ilyen hülyeség miatt szakitott...
2016. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért van az hogy engem is baromi sokat piszkáltak a baratnőm miatt mert azt mondták ronda de én mégsem szakítottam vele?
2016. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha annyira jól összeillettetek volna, akkor ilyet nem csinál. Kicsit kemény hangvételűek voltak a többiek, de igazuk van :/ Sajnálom, hogy így jártál, lépj tovább, keress mást.
2016. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megoldottuk a dolgokat, együtt vagyunk megint, minden príma!

2016. ápr. 28. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!