Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztet használok....

Ovulációs tesztet használok. Délután 4 órakor szoktam mindennap. Tegnap előtt jelzett pozitívat, aznap este együtt is voltunk a párommal. Tegnap már viszont negatív volt. De tegnap is együtt voltunk, akkor ezzel rontottuk az esélyeinket?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy 2 naponta ajánlatos együtt lenni, mert ha több egymást követő nap vagyunk együtt, az akkor ronthatja a hímivarsejtek minőségét.
2016. márc. 26. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
EN is ugyanezekkel az adatokkal jatszok:) annyi hogy mi tegnap nem tudtunk mar egyutt lenni sajnos, tegnap elott pozitiv teszt, este gyuttvoltunk, tegnap mar negativ es tegnap mar nem. Itt olvasgattam sokat volt aki elso pozitiv este, masnap negativ reggel,es este egyuttvoltak es baba lett, ugyh eselyt nem rontottaTok szerintem, remelem ti is es mi is osszehoztuk most
2016. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem is hallottam meg ilyet. Ha engem kerdezel, a himivarsajtek mjnosege nem romolhat, esetleg a szamuk es az ondo mennyisege.
2016. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En vagAok az elso hozzaszolo:) mi pozitiv ovu napjan, es elotte nap voltunk egyutt. Negativon mar nem es ma teszteltem (tudoszurore kell menni, es ha baba van nem megyek) es ilyen mar most a tesztem, pedig pentekre nem varom:)

[link]

2016. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és gratulálok!!! :)
2016. ápr. 6. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!