Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik ilyen furán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen furán ez a fiú?

Figyelt kérdés
Bevallottam ennek a fiúnak hogy tetszik.(amugy nem nagyon szoktunk beszélni mert egy évvel fiatalabb)mikor másodszor odahivtam akkor végig mosolygott meg köszönt is.Van olyan h egyik nap rámnéz masik nap rám sem hederit. Udvari szunetben arra szokott setalni a barátaival neha valamikor meg kerül. És még ilyenek ezt mièrt?

2016. ápr. 27. 14:38
 1/5 anonim válasza:
Nem tudja hogy mit csináljon.gondolom nem akar odamenni hozzad beszélni mert lehet hogy fél.azvis lehet hogy csak szégyel a barátai előtt.menny oda hozzá és kicsit veszélgess vele ha ezután sincs változás akkor nem tudom...azbis lehet higy csak elfelejti...som sikert 😄 15/L
2016. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem tetszel neki, csak nem tudja kezelni a helyzetet.
2016. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább beszélgess vele, mert az, amiért bevallottad neki, hogy tetszik neked, konkrétan nem tudja mire vélni, ezért zavarban van előtted. Hiba volt elmondani, hogy tetszik, akár egy picit is! Inkább beszélgetni kell ilyenkor, keresni a társaságát, baràtkozni vele, mert úgy jobban kialakulhatnak a közös pontok, amik a kapcsolat alapját adják.

Ha igazán szereted, akkor megpróbálsz beszélgetni vele, esetleg a közös tanulás mindig jó ürügy :))

2016. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat de pl tegnap volt gala es o tancolt en meg csak konferalo voltam latszott rajta h nagyon zavarban volt meg el is rontott par dolgot meg nezett...
2016. ápr. 30. 08:25
 5/5 anonim válasza:
Zavarban van...szerintem is beszélgess vele :) első voltam
2016. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!