Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Furán viselkedik. Miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furán viselkedik. Miért?

Figyelt kérdés

2 éve ismertem meg egy srácot címerezéskor. Odajött hozzám, viccelődött, meg akart ismerni. Nekem akkor volt barátom, és ezt ő tudta is, mégis éreztette velem, hogy ő többet szeretne. Hazafelé a buszon megnyílt nekem, elmesélte milyen érzékeny lélek és hogy hányszor összetörték már. Azóta is tartottuk a kapcsolatot, aztán kb. fél évig nem kerestük egymást. Nekem közben véget ért a kapcsolatom, és fél év után megkeresett, hogy mi van velem. Nem is gondoltam én arra, hogy esetleg még mindig akarna, de mégis.. felhivott, beszélgettünk és mondta hogy szeretné, ha örökké az övé lennék. Aztán találkoztunk a vonaton teljesen véletlenül, ott megcsókolt. Nem lakunk egymáshoz valami közel, de a haverjai majdnem ott laknak a mellettünk lévő városban, így néha szokott arra járni. Aztán 1 hét múlva találkoztunk azon a településen, ahol a haverjai is laknak. Elvoltunk, csókolóztunk, sétálgattunk. Aztán jöttek a haverjai, akik elött irtó tapló módon viselkedett, mintha ott sem lennék. Meghivott pizzázni romantika címszó alatt de végig ott voltak a haverjai és undorító módon viselkedtek. Aztán később mikor látta hogy ez nem lesz így jó, mintha kicserélték volna.. bújt, ígyszeretlek úgyszeretlek neharagudj és társai.. aztán mivel én suliba járok nem tudtunk nagyon találkozni csak neten beszéltünk. Megbeszéltük hogy ott alszom nála, de a szülei nagyon taplók, folyton őt csicskáztatják,így a mamájánál aludtunk. Megtörtént az is, tudom hogy elég gyorsan, de nem bírtuk ki.. nagyon aranyos volt összeölelkezve aludtunk mondta hogy nagyon szeret.. aztán hazajöttem. Ő talált munkát, így beszélni is alig tudunk, találkozni meg ki tudja mikor. Amit nem értek.. egyik nap hiányzom neki, bárcsak ott lehetnék, meg nagyon szeret.. másnap meg kinevet, hogy féltem, leráz, és irtó furán viselkedik. Megbeszélni nem tudom vele, mert kérdeztem már mi a baj, és azt mondta semmi. Össze is vesztünk, de nem tudtam vele ezt normálisan megbeszélni. Mit tehetnék? Nagyon fontos nekem és nem szeretném elveszíteni. :(

20/L (ő 22)



2016. febr. 23. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet ő is retardált. Én is eggyik nap jófej vagyok aztán másnap mindenkibe belekötök meg szemét vagyok vele.
2016. febr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ezzel mit lehet csinálni?
2016. febr. 23. 09:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Elkel viselni :D utolsó nőmnek ez 1 évig sikerült.
2016. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem érdemli meg egy nő, hogy így viselkedjenek vele. Ne legyen igazad, de köszönöm :)
2016. febr. 23. 09:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát remélem nincs igazam és nem ilyen a barátod :D elég kevés ember visel el és hát így elég magányos az élet.
2016. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem tud megbecsulni nem szabad nalla maradni. a fiu egy csunya betegsegben szenved: skizofren betegsegben, ami annyit tesz ki, hogy egyszer imad, maskor utal,nem tudom, hogy hogy leehetne gyogyitani . ha nem tud megbecsulni, akkor hagyd ott. az akibe te szerelmes lettel, nem biztos hogy mindig az a fiu akivel osszevesztel, lehet lehulott az alarc, es kimutatta foga feherjet. nemtudom, ez is csak egy lehetoseg.
2016. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6# Akkor én is skizofrén vagyok? (1,3,5 válaszoló)
2016. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy skizofrén, az nem emlékszik a másik énjére ha jól tudom :)
2016. febr. 23. 10:07
 9/9 anonim válasza:

Mond meg neki hogy ha rossz napja,kedve...stb.van akkor mondja meg neked hogy:bocsika rossz napom van azért vagyok ilyen...sajnos ezt el kell viselni én márcsak tudom a barátnőm (mármint hogy nem szerelmem csak barátnőm mert én lány vagyok) is marhára ilyen egyik nap még tök jó másnap meg beszólogat..

Mondjuk ezt én meg tudom néha előzni hogy érzem hogy lesz vmi hogy rossz napja lesz és veszek neki valamit és annak örül ezért kicsit elszáll a rosszkedv..

Tudom eleinte nagyon nehéz de aztán egyre könnyebb 2éve vagyunk barátok az első év ....hu szörnyű volt...mond mwg neki hogy megérted és nem baj csak szóljon hogy most nem azért van mert utállak hanem azért mert ilyen ....:D sok sikert

2016. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!