Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, vagy miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy miért teszi velem ezeket? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik, a jelek szerint én is neki, mert amikor beszélgetünk szemtől szembe, akkor mindig méllyen a szemembe néz, szorosan odaáll mellém, ha épp vkivel beszélek, vagy ő is beszél, megvéd, de vmikor meg ugrat, azután magára is kivetíti amit rám mondott (ilyen viccesen) mert mindig egy csomót nevetünk együtt. De van egy másik lány is, aki eléggé erősen nyomul rá. Olyankor mellette ül, ami rosszul esik nekem. Ellenben mindig hàtranéz rám, vagy mögöttem vmi kamu indokot keres, hogy vkivel beszélgessen.


Egyébként mindig együtt lógunk, de mostanában ha facen ráírok esténként, akkor csak megnèzi, és nem ír vissza :( mire gondolhat?

Hogyan derítsem ki?



2016. ápr. 28. 21:39
 1/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá,hogy miért nem szokott visszaírni ill.ha az a másik lány ott van,miért nem foglalkozik veled,miért vagy háttérbe szorítva úgymond. De ha tényleg úgy látod,hogy ő is érez vmit irántad,érthetetlen,hogy miért a másik lányra figyel. Szerintem ha csak akkor vagy jó neki,amikor nincs a másik,inkább keress mást.
2016. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy amikor ezzel a rámenős lánnyal foglalkozott, aközben mindig hátra fordult felém, és amikor előre mentem a táblához, a lány elkezdett szivecskéket, meg mindenféle vallomásokat írogatni neki, mialatt mindvégig engem figyelt a srác :$ ilyet nem lehet bele képzelni? Vagy de?
2016. ápr. 28. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
aki tecik nekem ara felek ránézni :'DD
2016. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyanez van :D ránézek, majd elkapom a fejem, végül újra vissza, mialatt tiszta vörös vagyok, de ő is :D :$
2016. ápr. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!