Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a főnökömnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a főnökömnek vagy miért csinálja mostanában ezeket?

Figyelt kérdés

7 hónapja dolgozom neki,mint személyi asszisztens.

Eddig normális volt velem,ha valami dolgom volt,akkor rögtön elengedett hamarabb.Sokszor kért segítséget tőlem,amikor nem volt ötlete,hogy mit vegyen a feleségének vagy a kislányának ajándékba és elég jóba lettem a feleségével is.

De pár hete viszont megváltozott valahogy...Mindig elhív magával kávézni vagy sütizni vagy ebédelni.

Eddig is volt olyan,hogy meghívott egy kávéra,de nem naponta.

Ráadásul szinte hetente vesz valamilyen ajándékot,ha megkérdezem,hogy miért kaptam,akkor azt mondja,hogy azért,mert én vagyok a legjobb személyi asszisztens,akit csak kívánhat magának.

Eddig is jóban voltunk,beszélgettünk mindig pár szót,de nem annyit,mint mostanság.Folyton sms-ezünk,ha kérdezem,hogy nem zavarja-e ez a feleségét,akkor azt mondja,hogy nem tudja ezeket,de szerinte nem zavarná.

Meg mindig hozzámér valahol "véletlenül"...


2011. szept. 27. 19:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű a válasz. Jobb esetben beléd szeretett, rosszabb esetben csak meg akar dugni. Ne légy partner a családja tönkretételében!
2011. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

megakar fektetni. :/

jobb ha leállítod, mert később bajok lesznek.

2011. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is állítsd le, ebből nagyobb gondok is lehetnek!
2011. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nyíltan, de udvariasan megkérném, hogy ne tegye ezt a feleségével - meg téged se hülyítsen!
2011. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Csak az a baj,hogy valószínűleg Ő is látja rajtam,hogy tetszik nekem...Mert a korkülönbség ellenére iszonyúan tetszik.Nem tudom,hogy miért,mert eddig sosem tetszettek a nálam idősebb férfiak.

De Ő elegáns és divatos,lehet vele komolyan is beszélni és simán letagadhatna vagy 10 évet.

2011. szept. 27. 19:50
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj ebbe bele, mert tönkreteszel egy családot. Ha már a főnök ilyen hülye, te ne hagyd magad!Mutasd meg,hogy van eszed, hárítsd el a közeledését, mert csak rosszul sülhet ez el! Valószínű hogy egy( vagy több) kósza numerát akar a faszi.
2011. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

egyem meg a kis szíved:D

milyen kis naív vagy:)

figyelj ide,ez a hapsi szeretőt akar.nem fogja érted elhagynia családját úgyhogy semmi komolyra ne számíts és ha eleged lesz a szeretői szerepből szépen ki fog penderíteni a munkahelyedről,mivel idegesítő és terhes leszel a számára.

2. nem barmolj szét egy családot,mert ebből senki nem jöhet ki jól csak a pasi,de TE, és a gyerek,meg a feleség nagyot fogtok koppanni,ez meg röhög a markába..

2011. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez tényleg a te dolgod, mi max. tanácsot tudunk adni.

Én megspórolnék a helyedben egy fájdalmas leckét; és azt se hagyd figyelmen kívül, hogy mindent, amit teszel másokkal, visszakapsz az élettől - a rosszat is.

2011. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
ilyen nekem is volt. szexeltünk végül,fincsi volt :))
2011. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Alárendeltségi naivság! Nőknél ez előfordul legyél okosabb ennél, mert sok problémától kímélheted meg magad! Most még elkezdhetsz távolodni, de ha később teszed azt lehet pár következménye.
2011. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!