Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek képesek a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek képesek a fiúk időközben megszeretni egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, jóba vagyunk, mégpedig annyira, hogyha velem bármi gond vagy baj van akkor el tudom neki mondani, megbízom benne, ő meghallgat és szokott segíteni. Szoktam hallani hogy a lányok problémája az, hogy a srác nem ír vissza facebookon. Na ő mindíg rögtön visszaír. De én nem valószínű, hogy tetszenék neki, mert mióta ilyen nagyon jóba lettünk ez két év, már volt barátnője, és szeret lógni a kihívós csajokkal, de mondjuk ki nem?! De kicsit rossz, mert nekem ő a legjobb ellentétes nemű barátom, hogy neki én lennék azért, mert jóba vagyunk azt nem tudom, vannak más lányok is az életében, de ha nincs velem hiányzik, szeretek a közelében lenni, megnyugtat a társasága. Sokak szerint illiünk egymáshoz, a közös barátaink egy része tudja, hogy én nekem bejön. Voltak azért kiábrándító események például, egy részegesebb állapotában most hétvégén (nem ilyen rossz meg én se de néha előfordul 17 éves korban) azt mondta, hogy az xy ő jó csaj… és nekem mondta és nem én voltam. De én teszek felé lépéseket, kis jeleket, hogy amikor mondjuk helyet cserélek vele akkor megfogom hátulról a vállait és úgy megyek át a másik oldalára, meg ha mellette ülök akkor mindíg közel, meg kérdezgetem, hogy hogy van, megbeszélünkbdolgokat. Nagyon udvarias egyébként, mégis fiús, de igazából mindenkivel ilyen, minden lánnyal nem csak velem, hogy én olyan plussz jeleket nem veszek észre mint amiken én ügykdöök, hogy adjak felé, mégis látok némi reményt a dologban. De időközben belémszerethet, vagy ha eddig nem akkor ezután sem? Mind2en 17 évesek vagyunk,11edikesek.

2016. ápr. 29. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből tuti lesz valami előbb-utóbb. ;)
2016. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyeld meg hogyan bánik veled és hogyan másokkal.

Ezután mérlegelj!

Hajrá ;)

2016. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!